opelin kronik hastalığı.. direksiyon delinmesi

opelG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar türkiye de herseye korna caliniyor yaya gecmiyor zirt korna kirmizi sonmeden yesil le gecmeden ondeki arabaya zirt korna yolda arkadasini görüyorsun zirt korna vs....bunlardan cok cok örnek var bence opelin sucu degil almanyada hic bir opelde görmedim korna yirtilmasini benimde opelim var 98 den beri kullaniyorum ilk aldigim gibi duruyor yani biraz az kornaya bassak opeli sucluyacagimiza.

jonathan749

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelG' Alıntı:
arkadaslar türkiye de herseye korna caliniyor yaya gecmiyor zirt korna kirmizi sonmeden yesil le gecmeden ondeki arabaya zirt korna yolda arkadasini görüyorsun zirt korna vs....bunlardan cok cok örnek var bence opelin sucu degil almanyada hic bir opelde görmedim korna yirtilmasini benimde opelim var 98 den beri kullaniyorum ilk aldigim gibi duruyor yani biraz az kornaya bassak opeli sucluyacagimiza.
arkadaşım hiç alaksı yok.. yani opelciler çok korna çalıyoda ford cular azmı çalıyor.. pikere herkes şunu itiraf etsin herhangi bir acil durumda korna yerini kolay bulamıyoruz,birde dönemeçte hem direksiyon çevirip hem korna çalmayı deneyin bakalım yapabilecekmisiniz.. bi defa arabayı uzun tırnaklı bir bayan kullandığını var sayalım ki benimki ondan delinmiştir nasıl delinmesin orası.. kaç arabada başparmağınla korna çalıyosununz.. opel şunu kabul etmeli burda bir tasarım hatası yapılmıştır bu kadar basit

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki de sağlam ben hiçmi korna çalmıyorum ama vites körüğüm allahına kavuştu :D

astragsi_vb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allahtan orası delınmıs yakında direksiyon kutusu delınır :) bide onla ugrasırsın kronik sorun buda :(

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
arkadaşlar slm lütfen kazık yemeğin yaa korna yerleri satılıyor yedek parça olarak ve 30 ytl fiyatı böyle konularda bize msj atın yardımcı olalım size.
lütfennnnnnn.

+1905 :alkis: :good: :alkis: