opelim yaz yoklaması

Yaz organizasyonu için uygun tarih aralığınız nedir?

• Temmuz ayının ilk yarısı

Oy: 17 15.0%
  • Temmuz ayının ikinci yarısı

Oy: 10 8.8%
  • Ağustos ayının ilk yarısı

Oy: 19 16.8%
  • Ağustos ayının ikinci yarısı

Oy: 22 19.5%
  • Eylül ayının ilk yarısı

Oy: 20 17.7%
  • Eylül ayının ikinci yarısı

Oy: 6 5.3%
  • Farketmez

Oy: 19 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    113
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık şu tarih bi kesinleşse sizcede iyi olmazmı?

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Anladığım kadarıyla o tarihlerde büyük çapta bir buluşma için yeterli katılımı sağlayamıyoruz. Aceleye gerek yok arkadaşlar...

Ağustos' un ikinci haftası Çeşme tekne turu için programı uygun olanlar toplanabilir. Ben 3-13 Ağustos arası Çeşme' de olacağım kısmetse konuşuruz.

sasakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 08 AĞustostan Sonra İzmİre TaŞiniyorum. İstanbulda YoĞunluktan BuluŞmalara Katilamadim İzmİrde İnsallah GeleceĞİm.

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte o tarih olursa ancak Çeşme buluşması yapabilirim ben :) 3-13 Ağustos tarihleri arasında kısmetse Çeşme' deyim. Egeliler'le görüşeceğim umarım.

başkan ...Organizasyonu kesinlikle ege de yapalım ..hazır havalar da güzel. di mi yaa..Bu arada yolun hava alanına düşerse gel misafirim ol..Bir çayımızı kahvemizi iç..

Son düzenleme:

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba üstadlar aradaslar oalsi opel yaz bulusmasi vardi cesmede. uzun zamandir forumu takip edemedim son durum ne oldu hangi asamada olacakmi filan bilgi verirseniz sevinirim ayrica cesme de oturan bir arkadasimin tanidigi tekneyle adalara turlar yapiormus fiyatlara yemekte dahilmis fiyatini sordum 30 ytl dedi ama fiyata indirim yapabilecegini 20-25 ytl olabailecegini söyledi egerherkezde isterse orgnizasyonu yapalim ayarlayalim fikirlerinizi bekliorum kolay iyi aksamlar

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Anladığım kadarıyla o tarihlerde büyük çapta bir buluşma için yeterli katılımı sağlayamıyoruz. Aceleye gerek yok arkadaşlar...

Ağustos' un ikinci haftası Çeşme tekne turu için programı uygun olanlar toplanabilir. Ben 3-13 Ağustos arası Çeşme' de olacağım kısmetse konuşuruz.

Cuma sabaha karşı yola çıkıyorum kısmetse... Gittikten birkaç gün sonra konuşuruz. İzmir' e geleceğim zaten arabaya bakacak olanlar var. O sırada görüşebiliriz arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...