Opelim.net Yardım kampanyası.....

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 7 8 tane kitap ayarladım anca bulabildim, başka birşeyler daha çıkartabilirsem getiricem:)son gün ne zaman yani kargo burda bostancıdan ne zaman çıkacak??

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haftaya cuma kargoyu çıkarmış olacağız inşallah

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi arkadaşlar Cumaya kadar topladığımızı toplayalım bitti mi yani bu kadar mı hu huuuu ses veriiiinnn

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlamadımki dikkat mi çekemedik çok mu ilgisiz üyelerimiz var çözemedim. daha önce çocuk esirgeme kurumu için yardım toplamıştık yıllar önce arabalarla taşımıştık. orda gelen yardımlar okadar çoktuki liste bile yapamamışlardı. şimdi niye böyle oldu bilmiyorum çok büyük bişide değil yapacakları 10 lira bile çok büyük yardım demektir oysa

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hadi arkadaşlar Cumaya kadar topladığımızı toplayalım bitti mi yani bu kadar mı hu huuuu ses veriiiinnn
Şu an şehir dışındayım, belki haykıramayacağım ama mutlaka sesimi duyacaksın. (Keşke haykırabilsem :()

dexter57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel bi organizasyon. opel ailesini kutluyorum. ben bir okulöncesi öğretmeniyim. Yardımda bulunacak arkadaşlar bir anasınıfında en çok ihtiyaç duyulan şeyler

* 2. kalite a4 kağıt
* renkli boya kalemleri
* küçük makas
* karton elişi kağıdı vs.
* Bir bilgisayar çok gerekli değil ama köyde bilgisayar görmemiş çocuklar için büyük bir mutluluk olacaktır.

Oyuncak olarak

* Tabiki araba her türlü araba kırık dökük olması önemli değil
* evimizde de kullandığımız plastik tabak çanak vs her türlü eşya yanlız plastik olmalı kız çocukları evcilik oyunlarında kullanır.
* yap bozlar çocukların ilgisini çeker
* Legolar ya da tahta bloklar
* Eğitici masa oyuncakları (pahallı ürünlerdir)
* model hayvanlar
* pelüş bebekler hayvanlar
* yapı inşa oyuncakları
* flash kartlar

oyun hamuru bence gereksiz hem de pahallı oyun hamuru yerine seramik hamuru yapabilir öğretmen.

Bence en önemli eksiği öğretmenin kullanabileceği kavram haritaları, kuklalar, hikaye kitaplarıdır.

Oyuncak dışında temizlik ve ilaç yardımında da bulunulabilir. Özellikle bit ilacı, öksürük şurubu, oksijenli su, yara bandı, kısaca ilk yardım seti.

Yardımda bulunmayı çok isterdim ama Ben de kendi sınıfımı ordan burdan yardımlarla yeni toparladım. Pazartesi bakayım fazlalıkları yollarım...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkürler Mehmet Bey . ordaki çocukları en iyi siz anlarsınız. hiç b,şeyleri yok. oyuncak konusunda oğlumun odasını boşaltmayı planlıyorum o odadan çıkanlar hepsine yeter maşallah.