Opelim.Net T-Shirt ve Sticker

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Sticker işi bitti mi hala devam ediyor mu bu konuyu tekrar gündeme taşımak ister misiniz sevgili Opel'e gönül verenler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bir önceki sitemiz olan opelforum.net için 1000 adet üzerinde bastırmıştık, ancak sonrasında birleşme planı ortaya çıkınca stickerlar elimde patladı :) Şimdi bu süreçte logomuzu tekrar elden geçirmek istiyorum. Bu iş/işlemlerden sonra sticker ve sonrası gelecektir diye tahmin ediyorum.

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Bir önceki sitemiz olan opelforum.net için 1000 adet üzerinde bastırmıştık, ancak sonrasında birleşme planı ortaya çıkınca stickerlar elimde patladı :) Şimdi bu süreçte logomuzu tekrar elden geçirmek istiyorum. Bu iş/işlemlerden sonra sticker ve sonrası gelecektir diye tahmin ediyorum.
Merakla bekliyoruz teşekkürler.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu konuyla ilgili elimizden geleni bizde yapacağımızı bildiririz @Hasip bey tekstilin içinde olarak üzerimize düşeni yaparız. Süreçler nasıl olur nasıl gider bilinmez ama önemli olan pandemi sürecini biraz olsa düşürürsek ülkemizdeki bazı kısıtlamar kalktığı taktirde il il organizasyon yapabiliriz.
Hayırlısı olur umarım hepimizin hakkında

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay ve Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Logo konusunu çözersek bu konu mükemmel olacak inş. :)

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

radef

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
özellikle sitemizin stickerlarından almak istiyorum arka cama yapıstırcam ancak bulamadım forumda

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
özellikle sitemizin stickerlarından almak istiyorum arka cama yapıstırcam ancak bulamadım forumda

Ramazan sürecinde bu konuyu beklemeye almıştım. Bir aksilik olmazsa test stickerlarını en kısa sürede dağıtmayı planlıyorum.