Opelim.Net T-Shirt ve Sticker

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat Abi Kendım Yaptırdım :D Ezgene Abiden İstedim Yok Dedi :D yeliz Abla t -shirt Lerle Dedi Bende Kendım bastırmıstım :D Benım Arabayı Gören Opeli Olan Soruyor Burası Ne Sitesi Diye :D Arabanızın Hakkında ne Varsa Ogrenebilecegınız yer Diyorum :D

beyazitcakir31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok gelişme var yaa ben t-shirt sapka sticker ne varsa istiyorum bir an önce :D . yalnız samsundayım ulaştırma nasıl olacak ücretlendirme nasıl ?? bilgi lütfennn:(

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeliz abla tshirtler yine aynı kumaş aynı kalite mi olacak? stickerlara lafım yok ama tshirtlerin kumaşı biraz daha ii olabilir mi?

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide kumaş birinci sınıf yahu. bendekiler binkere yıkandı hiç bişey olmadı

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide kumaş birinci sınıf yahu. bendekiler binkere yıkandı hiç bişey olmadı

bizdeki öldü be abla :D biz giymeyi bilmiyomuşuz demek ki :p

madem kumaşına laf ettirmiyosun bedenine edeyim. ben sonradan gelen o xxl lardan almıştım ama o bile body oldu :D şöle polo yaka xxxxxl beden bişi olsa valla kumaşına laf etmem :D

bizde istek bitmez abla sen kafana göre takıl istersen :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bizdeki öldü be abla :D biz giymeyi bilmiyomuşuz demek ki :p
madem kumaşına laf ettirmiyosun bedenine edeyim. ben sonradan gelen o xxl lardan almıştım ama o bile body oldu :D şöle polo yaka xxxxxl beden bişi olsa valla kumaşına laf etmem :D
bizde istek bitmez abla sen kafana göre takıl istersen :D

Korhan seninle aynı fikirdeyim. Yazın Ankara'da inceleme fırsatım olmuştu. Dokumaları gerçekten çok inceydi, adeta transparan gibiydi. En büyük bedenleri bile gözüme ufak geldi. Bana bile küçük geldikten sonra (boyum 172) diğer arkadaşların durumu vahim. Kardeş galiba yönetim Ankara'lıları sevmiyor.:kop: