Opelim.Net T-Shirt ve Sticker

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada t-shirt ler bedenleri nasıl mesela ben benotton dan xxl alıyorum tam oluyor son zamanlarda baya kılo aldım:) acaba siparis versem bana uyarmı bir ara herkez tshirtler kucuk olmuyor diyordu bu sorun giderildimi acaba???

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada t-shirt ler bedenleri nasıl mesela ben benotton dan xxl alıyorum tam oluyor son zamanlarda baya kılo aldım:) acaba siparis versem bana uyarmı bir ara herkez tshirtler kucuk olmuyor diyordu bu sorun giderildimi acaba???

bedenleri yeniden belirleyelim Tshirt isteyenler evlerindeki tshirtlerden ölçü alıp kıyaslayıp öyle sipariş verebilir.
beden en boy
1 44 66
2 46 68
3 48 70
4 50 70
5 52 70

5 numaralı beden oldukça büyük :D

evdeki tshirtlerinizi ölçerek fikir edinebilirsiniz

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Eyw.Zaten mecburen geleceğim.Yayları söktüm gene sürtme yapıyo lastikler :( İşin garip yanı bir taraf sürtüyo :confused: O zaman hallederiz...

aaaa yaylarıda getirsene ya yanında. bende alcamda sürtmesinden korkuyorum. bi önleri takıp denerdim olurmu kardeşim? ben bu c.tesi ordayım sende gel

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
merthan alakasız olacak ama tamponun çıtalarını nasıl yaptırdın macunla mı yoksa yeni body mı yaptırdın...

ayrıyetten jantlarının çevrisini kırmızı şerit çeksen güzel olmaz mı ;)

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aaaa yaylarıda getirsene ya yanında. bende alcamda sürtmesinden korkuyorum. bi önleri takıp denerdim olurmu kardeşim? ben bu c.tesi ordayım sende gel

Ya merthan ben anlamıyorum yaaaa.Üç kere oraya gelmeye heveslendim üçündede son dakika golü ile işe geldim yaaaa.Araba yapılmak istenmiyor mu ne ? mistik güçler engel oluyo sanırım :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ya merthan ben anlamıyorum yaaaa.Üç kere oraya gelmeye heveslendim üçündede son dakika golü ile işe geldim yaaaa.Araba yapılmak istenmiyor mu ne ? mistik güçler engel oluyo sanırım :)

valla mistikmiii mıstıkmı bilmem ama valla bugün bekledim seni. hatta yemek sölerken dedim bitane fazladan sölesemmi gelirse yer dedim ama gelmedin. neyse ya canın sağolsun. ben fix her c.tesi ordayım biliyosun uğra gel bi ara.

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sipariş ettim. Dekontum ile birlikte adres bilgileri gönderdim fakat ne sticker geldi nede t-shirt

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ben sipariş ettim. Dekontum ile birlikte adres bilgileri gönderdim fakat ne sticker geldi nede t-shirt

şöyle bir durum var bu aralar senelik izinlerden dolayı tatile gidenler oluyor. sticker ve tshirtlerle ilgilenen başkan ve diğer arkadaşlarda bu aralar izine çıkıp geldiler. belki bu dönemde aksaklık olmuş olabilir. ama en kısa zamanda eline ulaşacaktır.