Opelim.Net Stickerları

Sticker Rengi(Önce konuyu okuyunuz)

• Kullanılan toplam oy
    48
  • Anket kapatılmış .

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Merhabalar Sonunda stickerlar hazır. 26 Ocak Perşembe günü toplu olarak Kargo ile gönderim yapacağım. Kısmetse Tüm Türkiye'ye en geç cumartesi günü ulaşacaktır. Oracal Marka Sarı renklidir. Tükendiğinde ise, Anket ve eleştiriler doğrultusunda farklı logo, renk uyarlanabilir.

Sticker isteyenler Özel Mesaj ile:
Ad Soyad:
İli: (Ankara veya İzmir ise Hakan, Savaş veya Çağrıdan almayı tercih edip etmedikleri)
Adet:

suluboya44
attachment.php

Emre Ünan
attachment.php

Decoder
29012012008.jpg

34BCT70
snc00331c.jpg

Sanırsam En pis Opelim Aracı yarışması var!!!
attachment.php

attachment.php

Özgüç'e emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimler, ilk mesaja eklenmiştir.

Ekli dosyalar

• 19012012023.jpg
    19012012023.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 911
  • 19012012021.jpg
    19012012021.jpg
    95.8 KB · Görüntüleme: 620
  • 19012012022.jpg
    19012012022.jpg
    92.7 KB · Görüntüleme: 3,918

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş budur işte ben griyi kullandığım için gri diyorum ama sarıyıda denemeden bilemeyiz tabi oda güzel durabilir :)

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Renk güzel olmuş bence. Sarı,Opel'in rengidir. ;)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Emre ppt kargo ile daha uygun fiyatlı olmazmı kargo sence ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Emre ppt kargo ile daha uygun fiyatlı olmazmı kargo sence ?

Evet Bugün, Ptt ye gittim, ptt kargo ile 5.5tl tutuyor. Ptt kargo ile kötü tecrübelerim, hakkında çokça şikayet, kişiye teslimde ayrıca ücret, bana da zor olması vs. var. Yurtiçi Kargo dan şaşmamak gerek.

Yurtiçi Kargo Fiyat düşmedi, bizim anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo da aynı para, tek farklı gelip benim adresimden alıyorlar. Şubelerine gitsem de, her paket için tek tek çağırsam da fiyatı düşmüyorlar.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yanlış anlamayın ama 10 tl bence bi sticker a çok. bunun maliyeti ne kadar ki 10 tl sticker. Ayrıca kargoya bir sticker için 8 tl vermek bence o da çok yani 20 tl ye mal oluyor. tamam opelim.net için değer belki ama herkesin durumu harukulade değil.

sticker ın 5 tl olsa ve kargo yerine ptt kargo değil ptt normal posta ile gönderilse 2 tl de o tutar 7 tl olur. he kargoya göre 3 gün daha fazla sürer ulaşması ama maliyet düşük olur.

ayrıca kar amacı güdülmüyor ise ben bunun direk psd yada jpeg uzantısını istiyorum. kargo basma ücreti vs derken siteninde hiçbir karı olmuyor. en yakınımdaki tabelacıya 5 tl ye bastırırım. maliyet 5 tl olur.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
1. Psd yi ücreti ile tabelacıya yaptıracaksınız, yada stickerın içine dahil edecek. Varsa arkadaşınız ücretsiz yapar belki. Jpeg uzantısı forumun üstünde var, alırsanız oradan çalışabilirsiniz. Elimde yok, tabelacı da paylaşmaz.
2. Oracale yada 3m film kullanacaksınız ki, kabarmasın kalkmasın ki onlarında garantisi yok, en iyi marka kullandık. Stickeri sizin dediğiniz kağıtlara basarsak temizleme maliyeti, transfer vs. dahil. 4tl ye gelecektir.
3. Ben burada kar amacı gütmüyorum. Kaliteli bir malzemenin, Maliyetleri açıktır.
4. Cebimden karşılayarak Viplere ücretsiz veriyorum. 100 tane sticker gitmiyecek lakin bunları peşinen karşılıyorum.İsteyen alır, isteyen almaz.
5. Beni az çok tanıyan, paraya verdiğim önemin derecesini, kendi maddi durumumu bilir. Artık yanlış anlamama durumu olamaz, 20 gündür çok para demen için emek vermiyorum burada. 3-5 kuruşun hesabını hiç yapmadım, yapmam da, bu tür yaklaşımlar hoş durmuyor.
6. Buradaki yapılan sticker üyelerin isteği doğrultusunda uğraşıldı emek verildi. Sizin gibileri gördükçe insan pişman olabiliyor.
7. Param yok ama Sticker istiyorum, arabama yakıt bile koyamıyorum, adsl de ödeyemiyorum diyen varsa, ben ücretsiz vereceğim.
8. Ptt için zarfa sığmıyor, zarfa sığan boyuta düşürdüğümüz zaman da araçta güzel durmuyor. Denendi bunlar.
9. Kargo fiyatlarını eleştirebilirsiniz lakin bunlar benim elimde değil. Sahibi olduğum otelin xxx kargo ile anlaşması şehiriçi fatura 4,33 şehirlerarası 6,12 dir. Hergün düzenli fatura çıkartıyoruz.
10. Sorunu gerçekten anlayamıyorum, zaten illere toplu yollanacaktır. Bir ilden 10 kişi çıksa kargo parası kişi başı 0,8tl ye düşer, arkadaşlar elden alır oradan.

Resmi Sticker konusudur. Sanırsam demokrasi bizim foruma yaramıyor. Bundan sonra Fiyat,tür,şekil,renk vs. eleştirilerine izin verilmeyecektir. Sticker isteyenler hariç eleştiriler Özel mesaj yolu ile yapılabilinir.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yanlış anlamayın dedim bazı şeyleri bilmiyordum sizde açıklama yapmışsınız sağolun. kızmaya sinirlenmeye gerek yok uğraşmışsınız. ben standart normal pvc stiker sandım çünki onların maliyeti yada bastırması 2 tl bile değil.

peki Trabzon'dan isteyen var mı?