Opelim.Net Stickerları

Sticker Rengi(Önce konuyu okuyunuz)

• Kullanılan toplam oy
    48
  • Anket kapatılmış .

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi elinde var mı olmadı bana ölçülerini gönderir misin kendim bastırmak istiyorum bari orjinal olsun

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Samet daha evvelden söz verdiğim bir üyemiz için bir tane ayırdım, o almazsa son kalanı sana gönderirim.

Ölçüler için bir çalışma yapıp sana göndermeye çalışacağım. (Sticker'ın resminin bulunduğu PS'min monitörü bozulduğu için şu an onu kullanamıyorum, şimdilik eşimin notebook'u ile idare ediyorum, o nedenle biraz zamana ihtiyacım var).

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çalışmaya gerek yok sen bana direk dikdörtgenin kısa kenar uzun kenar gibi ölçüleri ver yeter bu arada sticker için özelden konuşalım istersen fiyat falan malum karaborsada şuan :D

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
scaled.php
en son güncelleme

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O zaman;

OPELİM.net yazısının toplam uzunluğu:23 cm,

OPELİM yazısının uzunluğu:15, cm Harf yüksekliği:2 cm,

net yazısındaki harf yüksekliği:1,5 cm

opelimnet.jpg

AstraSedanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yanlış anlamayın ama 10 tl bence bi sticker a çok. bunun maliyeti ne kadar ki 10 tl sticker. Ayrıca kargoya bir sticker için 8 tl vermek bence o da çok yani 20 tl ye mal oluyor. tamam opelim.net için değer belki ama herkesin durumu harukulade değil.

sticker ın 5 tl olsa ve kargo yerine ptt kargo değil ptt normal posta ile gönderilse 2 tl de o tutar 7 tl olur. he kargoya göre 3 gün daha fazla sürer ulaşması ama maliyet düşük olur.

ayrıca kar amacı güdülmüyor ise ben bunun direk psd yada jpeg uzantısını istiyorum. kargo basma ücreti vs derken siteninde hiçbir karı olmuyor. en yakınımdaki tabelacıya 5 tl ye bastırırım. maliyet 5 tl olur.

ßencede Ya Sticker 1 Yazı 10 Tl Çok Ayrıca 8 Tl kargo ßanka Komisyonu 5tl 13tl yapıyo toplamda 1 sticker 23tlye geliyo? çok yani açıkçası hem sitenin reklamını yapıcam 1 sticker nekadar olabilir bence üyelere beleşe dağıtın :) sonuçta reklamınızı yapmış olur millet reklam için dünyanın paralarını harcıyo :) siz alıyosunuz garip değilmi biraz?

AstraSedanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ee Yani ßu StickerLeri ßedavaya Dağıtın Reklamınız OLsun Daha FazLa Üye Çekip ßaşka ßişey Satmayı Deneyin Arb İle İlgili ßöle Sıradan Olmayan Yeni ßişeyler Fikrim bu Ama Siz Daha Eisini ßilirsiniz Haci

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Oooo neredeyse 10 ay evvelki konuyu gündeme getirmişsiniz, stickerler bedava dağıtılıp bitti bile :).