opelim.net e ait bir logo var mı

murat6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:
Arkadaşlar, yönetim olarak biraz seçici davranıyoruz, zor beğeniyoruz. İnanın ortaya güzel birşeyler çıkacak. Sizden isteğimiz biraz daha sabretmeniz ve bize güvenmeniz..

Bence çıkarmak gibi bir düşünce yoksa bunu paylaşmak gerektiğine inanıyorum. Ben bunu beyenmeye bağlamıyorum sonuçta bu kadar zor bir olay olacağını zannetmiyorum.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence çıksın artık da yapıştıralım arabamaza şu sticker ı ben geç kalındı diyorum biraz

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
kutluhan83' Alıntı:
bence çıksın artık da yapıştıralım arabamaza şu sticker ı ben geç kalındı diyorum biraz
:good:

nr26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) walla bencede çok güzel olur ...

Gerçekten site bilgi hazinesi yeni üyeyim ama bilmek istediğim her konuyu rahat buluyorum Buraya emeği geçen Site Admini ,Modlara çok teşekkür ediyorum böyle güzel bir imkanı bizlerle paylaştıkları için emeklerine yüreklerine sağlık...
Ayrıca forumda sıcak ve dostça arkadaşlıklar var yardım istendiğinde herkes kendince yorumunu yapıyor ne kadar güzel herkese ayrı ayrı teşekkürler ...
Sağlıcakla dostça kalın....

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güveniyoruz onur abi ne demek bekliyoruz stıckerları

mahkum006

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylenenlere göre uzun bi süredir bu beğenme işi devam ediyomuş? sticker seçilene kadar Türkiye 2 seçim geçirecek... başbakan bile 1 günde seçiliyo...