Opelim.net 3.yaş günü ve YILIN BULUŞMASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geldim :D

gelenlere çok çok teşekkürlerrr
herksle tanıştığıma yüz yüze görüştüğüme çok çok memnun oldum

bende memnun oldum ama tanışamadıgımız arkadaşlardan özür diliyorum sözlüm ilkdefa geldigi için kimseyi tanımıyor bende onu yanlız bırakamadım kusura bakmazsınız umarım harun seninle son anda tanıştık ama olsun inşallah bi daha yaparız böyle bişiy :alkis: :good:

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßende qeLdim arkadaşLar ... SizLerLE tanıştığıma memnun oLdum :) artık 365 gün daha beklemeden bi nuluşma daha yaparız heraLde ufak çapLı :D hızımı aLamadım :D

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Anormal bir trafik sonrasında yeni geldim bende...

GÖSTERDİĞİNİZ İLGİ ve SAMİMİYET İÇİN HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM. SİZLERİ TANIMAKTAN BÜYÜK KEYİF ALDIM GERÇEKTEN...

Elimizden geleni yapmaya çalıştık güzel bir pazar günü için... Umarım memnun kalmışsınızdır. Herkesle ayrı ayrı sohbet etmeyi isterdim ancak koşturmadan pek fırsat bulamadım. Biraz soluklanalım yeni organizasyonlar yaparız.

Resimleri aşağıdaki linkte sergileyelim.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?p=229631#post229631

Eray-FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buluşmamıza katılan herkese çok teşekkürler, sizleri tanımak inanın çok güzeldi iyi bi pazar günüydü gerçekten, bi kusurumuz olduysa affola :)

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende memnun oldum ama tanışamadıgımız arkadaşlardan özür diliyorum sözlüm ilkdefa geldigi için kimseyi tanımıyor bende onu yanlız bırakamadım kusura bakmazsınız umarım harun seninle son anda tanıştık ama olsun inşallah bi daha yaparız böyle bişiy :alkis: :good:
aynı şeyler benim içinde geldii!kusura bakmayınn!gönüller bir nede olsa dimii;) bu arada organizasyonda emeği geçen ve orda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum!

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar neredeyse toplam 600 km lik bi yolculuktan sonra, eve gelmiş bulunuyorum..Çok maceralı bir gündü, başkandan ihtar lamayla başlayan ve benzinin bitmesiyle yolda kalmamızla ve adından Erman (skye) arkadaşımızın arabasında teknik bir sorun meydana gelmesiyledevam eden, sonrasında da Temde çeşitli unutulmayacak anlardan sonra günü noktalaı.

Bir çok güzel insanla tanıştım ve çok memnun oldum. Özellikle Ankara ve Sivastan üye arkadaşlarla görüşebilmemiz çok güzel oldu.

Sonuç olarak bi kaç aksilik dışında kusursuz bir gündü..Emeği geçen herkese özellikle Başkana Çok teşşekkür ediyorum. Ve bugün kurulan dostlukların bir şekilde pekişmesini temenni ediyorum.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw biz ANKARA ekibi geciktik biraz gişelerde 2km kuyruk +emniyet şeridini kullanan kendini bilmezlerde girince şu an daha yeni eve gelmiş bulunmaktayım aynı şekilde çok kişi olduğundan kimse kusura bakmasın herkezle tanışamadık.İnşallah başka buluşmaya...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehter marşıyla gittim, cenaze marşıyla döndüm.Neyse ama arabasız da olsa sonunda eve gelebildim.Hiç değilse çok çok güzel bir gün geçirmenin verdiği teselliyle avutuyorum kendimi.Katılan ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler...

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw biz ANKARA ekibi geciktik biraz gişelerde 2km kuyruk +emniyet şeridini kullanan kendini bilmezlerde girince şu an daha yeni eve gelmiş bulunmaktayım aynı şekilde çok kişi olduğundan kimse kusura bakmasın herkezle tanışamadık.İnşallah başka buluşmaya...

Emeği geçen herkese teşekkürler:alkis: Sizlerle tanışıp beraber olmak büyük bi zevkti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...