Opelim.net 3.yaş günü ve YILIN BULUŞMASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Mükemmeldi...

Abi tadı damağımda kaldı bir daha nez aman buluşacağız... 4 gözle bekliyorum yetmedi bana....

Tam bir aileyiz arkadaşlar bir çok opelim.net dostu ile tanıştım ve bir çoğu ilede tanışamadım birinin üzüntüsü diğerinin sevinci ile olup biteni anlamaya çalışıyorum her şey çok güzeldi Başta Başkan(The One) ve bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliyorum...

Bu arada resimler ve video kayıtlarının bir kopyası bendede var bilginiz olsun...

Westi ye Haruna, Ankaradan Hakan abiye, Başta Jocco olmak üzere Sivas ekibine, İstanbuldan Eraya, Serkana, Yavuz abiye, Çorluya, Sponsurumuza ve adını yazamadığım her kese saygılarımı yolluyorum sizlerle en kısa sürede yeni bir sıcacık aile ortamında buluşmak dileğiyle...

Cumhur ve Selin DEMİRKOL

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah cumhur abi tam gitmek üzereydin tanıştık senle tam konuşamadık inşallah bi dahakine geniş geniş muhabbet ederiz

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Hele o İstanbul - Bolu arası otoban..

Abicim o otoban ne şenlikte bee peş peşe dizilmiş ailenin bütün fertleri görülmeye değer bir konvoy vardı...

Bu arada Denizin fotoğrafçılığı iyide kameramanlığı kötü..
Eh be Deniz otobanda bütün aileyi geçitte çekseydin yaa sadece Park alanından çıkarken görüntülemişsin :) o da güzel olmuş görülmeye değer şimdi webe koyacaktım 80 mb onu ufaltıp hemen yayınlayacağım....

Ama hakları sende saklı yayınlayayım mı ??

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haruncum calibranın olduğu resimde çok hoş olmuş görüntü saolasın yıkmışız ortalıgı:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...