opelim canavar gibi oldu teşekkürler ilhan bey

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav bu sensörler niye sırayla bozuluyo. ben hepsini değiştirdim :)

Son düzenleme:

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
webbee arkadaşım merhaba. ya bu 20-30 ytl ye onarılıyor dediğin yol bilgisayarı ekranındaki harfleri rakamları yarım göstermelermi acaba. eğer oysa nerede yazıyor ben bulamadım kusura bakmayın arkadaşlar ya. bende de aynı sorun var :( yardım ederseniz sevinirim tşk
kaptann55 kardesım sana bu konuda yardımcı olurdu bak dun bıle yazmıs gostergedekı lambaları ben ucretsız yaprım dıye
kaldıkı bu ınun ıcın cocuk oyuncagı..
evet rakamların o sorunu duzeltılıyor yazık etmıssın

karasahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsunn

AhmudeM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.beyforum.net
büyük geçmiş olsun. inş bir daha uzuuuuun süre arıza ile karşılaşmazsın

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GÜLE GÜLE kullan Cevat bey kardeşim
asıl sorun bende
araba halen servisde sanzıman da 1. ve 2. vides lerin senkromecleri bozuldu tamiri 250 ytl sanzıman yapıldı hazır inmişken şu baskı balatayıda deyiştireyim dedimbaskı+balata 165 ytl hidrolik bilaysınıda deyiştirdim.175 ytl + 40 ytl ekstra +100 ytl işcilik
arabayı teslim aldım 2 gun sonra direksiyon kutusu yag kacırmaya başladı
bu sefer direksiyon kutu tamiri + işcilik 415 ytl
toplam bayram üstü 1145 ytl
şans işte.

mavigece78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaptann55 kardesım sana bu konuda yardımcı olurdu bak dun bıle yazmıs gostergedekı lambaları ben ucretsız yaprım dıye
kaldıkı bu ınun ıcın cocuk oyuncagı..
evet rakamların o sorunu duzeltılıyor yazık etmıssın

teşekkürler webbee kardeşim.. foruma bayaadır giremiyordum yeni yazabildim. kaptann55 arkadaştan bi yardım rica edelim bakalım..

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GÜLE GÜLE kullan Cevat bey kardeşim
asıl sorun bende
araba halen servisde sanzıman da 1. ve 2. vides lerin senkromecleri bozuldu tamiri 250 ytl sanzıman yapıldı hazır inmişken şu baskı balatayıda deyiştireyim dedimbaskı+balata 165 ytl hidrolik bilaysınıda deyiştirdim.175 ytl + 40 ytl ekstra +100 ytl işcilik
arabayı teslim aldım 2 gun sonra direksiyon kutusu yag kacırmaya başladı
bu sefer direksiyon kutu tamiri + işcilik 415 ytl
toplam bayram üstü 1145 ytl
şans işte.

büyük geçmiş olsun üzüldüm şimdi

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lcd ekranı nerden aldınız?

ekranı reklam yapmak gibi olmasın ama internet aracılığıyla aluçlar otomotivden aldım internette arat bulursun kdv dahil şuan 245 ytl ama çok iyi oluyor ya orjinal 0 parça gibisi yok tamir edilecek durumda değildi içerisine su kaçmış ve yanmış bende tamir edebilirdim zaten consolu söktüğümde çok kötü durumdaydı yani tamir olacak gibi değildi

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım ıyı guzelde sen okumamıssın gene forumu o degıstırdın ekranı 20 30 ytl onarıyolar cok para vermıssın o bozulmuyor kı zaten

lcd ye giden yollar bile erimiş yenisini zor bulursun dediler yaptırmak için birkaç şirketle konuştum bu nevi karbon yollar özel üretim olduğu için tekrar kalıp yaptırmak gerek dediler kaç ytl dedim yaklaşık 400 euro dediler bende seri üretim yapmayacağım için çözümü yenisinde buldum

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dünde korna yanmış onuda değiştirdim bizim burada orjinalini sordu insafsız adam 80 ytl dedi bende gittim hella marka mersedes kornası aldım saat 13:30 da elektrikçiye gittim tam saat 17:00 da çıktım adam kaputu bir açtı kornaya yer yok tabi ebat olarak baya büyük orası olmadı burası olmadı orjinal kornaların yeri olmadı tuttuk tamponu söktük şükür yer bulduk taktık adama 20 ytl verdim çıktım aracı ikinci el aldım ama baya badireli bir araç çıktı gayette dikkatli ve temiz kullanıyorum aslında