Opelforum.Net Sticker Tasarımları

Sticker tasarımlarından hangisini baskı için kullanmalıyız ?

• 1. Foto

• 2. Foto

• 3. Foto

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle bu konu üzerinden sticker tasarımlarımızı paylaşabiliriz. Bu konuya eklenecek tüm fotoğraflar birinci mesaj içersine alınacak ve anket seçeneklerine eklenecektir. Bir süre sonra en çok oyu olan tasarımıda bastırırız. Hayırlı olsun şimdiden :)

Foto 1: Arka plan siyah olarak paylaştığım tüm resimlerde baskıda şeffaf olduğunu varsayalım.

baumans.jpg

Foto 2: Arka plan siyah olarak paylaştığım tüm resimlerde baskıda şeffaf olduğunu varsayalım.

marvel.jpg

Foto 3: Arka plan siyah olarak paylaştığım tüm resimlerde baskıda şeffaf olduğunu varsayalım.
marvel-2.jpg

NOT: OYLAMA VE MESAJLARDAKİ TALEPLERE GÖRE YENİDEN DÜZENLEME YAPILMIŞTIR. FİKİRLERİN DAHA SAĞLIKLI DEĞERLENDİRİLEBİLMESİ İÇİN TÜM MESAJLAR SİLİNMİŞ ANKET SIFIRLANMIŞTIR.

Ekli dosyalar

• alaaddin.jpg
    alaaddin.jpg
    14.8 KB · Görüntüleme: 153
  • alaaddin-2.jpg
    alaaddin-2.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 160
  • baumans-2.jpg
    baumans-2.jpg
    14.3 KB · Görüntüleme: 150
Son düzenleme:

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Seçeneklere göre yeniden düzenlemeler yapılmıştır. Genel kanı logonun bu şekillerde birisi olması gerektiği söylendiğinden diğer fotolar silinmiştir. Anketimiz açık (Font önerilerine açığım) :)

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Seçeneklere göre yeniden düzenlemeler yapılmıştır. Genel kanı logonun bu şekillerde birisi olması gerektiği söylendiğinden diğer fotolar silinmiştir. Anketimiz açık (Font önerilerine açığım) :)
ankette 6 dan fazla seçim var :)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bilerek bıraktım font önerilerine göre eklemeler yapacağım :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bence 3 Nolu sticker..Opelin orjinal yazı karakterine benziyor..

• Beğen
Tepkiler: Hasip

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim düşünceme göre de opel logosunun ortada yani forumda olması daha estetik görünüyor. Hem vurguyu foruma yapıyor, hem de opele. En başta olunca vurgu niteliği azalıyor. Görünüş olarak da daha simetrik bir görüntü oluştuğundan estetiği arttırıyor. Tabi bunlar benim düşüncelerim.
Bu arada hasip bey, önceki ankette de benzerdi, bunda da 8 kişi oy kullanmış. Bu kadar aktif bir forumda neden bu kadar az katılım var ben anlayamadım. Bu durumda 10 tane bastırsanız bize yetecek galiba[emoji4]

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Benim düşünceme göre de opel logosunun ortada yani forumda olması daha estetik görünüyor. Hem vurguyu foruma yapıyor, hem de opele. En başta olunca vurgu niteliği azalıyor. Görünüş olarak da daha simetrik bir görüntü oluştuğundan estetiği arttırıyor. Tabi bunlar benim düşüncelerim.
Bu arada hasip bey, önceki ankette de benzerdi, bunda da 8 kişi oy kullanmış. Bu kadar aktif bir forumda neden bu kadar az katılım var ben anlayamadım. Bu durumda 10 tane bastırsanız bize yetecek galiba[emoji4]

Katılıyorum

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et

8 tane derken hocam :) Matbaa ile ilk partide 1000 tane diye anlaştım :) Stickerler elde kaldı varya tüh şansımıza :))

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

8 tane derken hocam :) Matbaa ile ilk partide 1000 tane diye anlaştım :) Stickerler elde kadlı varya tüh şansımıza :))
Hallederiz, hele bi çıksınlar taze taze

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi