Opel'e dönüş..

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaşlar 2008 yılında sattığım 2008 Astra cdti easytronic sp enjoy araçımdan sonra Citroen c4 110bg sx mcp aldım. geçenlerde citroeni satıp tekrar astra almaya karar verdim. iki araçında artı ve eksileri var ama gönlüm astra'da kaldı. Acaba doğru bir karar mı?

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c4 ü takip ediyorum bu aralar.nasıldır araç?
yakıt yol tutuş, güvenlik rahat bakımından astra ile karşılaştırabilir misiniz?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda ibr arkadaşda daha c4 vardı oda vectrasını satıp almışdı şimdi vectramı çok arıyorum diyordu.. belki görürse yazar bu konuya oda satıp gene opele dönmeyi düşünüyordu..

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne citroenıı alacaksan almandan vazgecmıyceksın opell mercedes bmw butun arabalar fısss kım nederse desın belkı ford da olabılır ama kesınlıkle opell herseye gıtsın modıfıye ederım ıstıyorsan opel bmw ama agır baba araba olsun bır o kadarda saglam olsun dıyorsan gıt mercedes al gercı mercedeste artık vızyonunu degıstırdı görus acısı buyusu son cıkan araclarını cogunda sportıflık ön planda emın ol hocam dogru yoldasın forever opel :D:D

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda ibr arkadaşda daha c4 vardı oda vectrasını satıp almışdı şimdi vectramı çok arıyorum diyordu.. belki görürse yazar bu konuya oda satıp gene opele dönmeyi düşünüyordu..
evet burdayım. c4 heryönüyle güzel araç. performansı 1.6 vectra c yi ikiye katlar (dizel 110 bg). ama opelin rahatlığı ve kalitesi yok bu araçta.

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamen katılıyorum.göz boyamak için bir sürü düğme özellik falan koyuyorlar ama emin olun motor sağlam olsada araba iki sene içindde dökülüyor.ve sonunda arızalar başlıyor arkadaşlar.

biraz geç oldu ama sonunda astra h kasa artık malum classic III oldu ve ben 2012 model 1.3 cdti dizel aldım (henüz teslim almadım arabanın gelmesini bekliyorum. beyaz renk ellerinde yoktu)