opele devammı etsem meganemi ?

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benım vectradan ınıp arkadasın lagunaya bındım kapısını kapattıgım anda hayal kırıklıgına ugradım sankı brodway kapısı gıbı geldı, konforlu guzel arabaydı ama benım vectranın verdıgı o saglam, tank hissini vermedi bana ben onu begenmedım helekı megan pehh :) meganın tek tercıh edebılecegım versıyonu 1 kasa ve cupe olanıdır

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kesinlikle bulaşma derim teyzemin oglunda var 2005 dynamic dci benim astra g ona daha konforlu geliyo yakıta gelirsek şehir içinde az bi ekonomisi var uzun yolda her türlü kpg li araç ondan daha az yakar

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde milletin yanıldığı bir nokta var renonun araçlarında şanzuman kısadır vede opelden daha serii havası veriyor 76 model r 12 ye binseniz gaza abanınca sanki şaha kalkacak gibi olur ancak hepsi reno mühendislerinin şanzumanı kısa tutmasından ibaret ondan sonrasını getiremez zaten reno , opellerin ise düşük devirleri zayıf yüksek devirleri canlı bu nasıl 2000 motor diyenleri de çok duydum , yeni nesil dizeller belli devir aralıklarında çok canlı ama belli bir devire gelince hızlanmayı kesiyorlar , o yüzden her aracın hatta her markanın karakteristikleri birbirinden çok farklı yanılmamak gerek

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra nızdan vaz geçmeyin bence renault sanuçta megan ile takasa girilecek bi araç degil vectra.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece tek birşey yazıyorum siz karar verin....

Alman Tahtı Varken,Fransız Taburesine Oturulurmu ? :)

Son düzenleme:

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko kriterleri değişti,
vectra eski model, avrupa üretim, parça pahalılığı, vb nedenlerden dolayı
daha çok kasko maliyeti çıkabilir, bunuda göz ardı etmemek lazım,

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanında sırf arkadaşım 2-3 krş az yakıyo diye tipo yerine gitti broadway aldı ikide belki iyi araba degil ama tipo gibi bi arabayla broadway gibi bi araba bana göre asla kıyaslanamaz aldıktan sonra da bin pişman oldu yani diyecegim şu yıllık en fazla 200 hadi de 300 tl oynar kaskoda o kadar oynamazda bunuda böl 12 taksit olarak aylık 20-25 tl gibi bi rakam daha az ödemek için ATTAN inip EŞŞEGE binilmez bence ki şuda var renoda 2 kere 3 kere degiştirdiğin bi parçayı opelde 1 kere ya degiştirirsin ya degiştirmezsin diye düşünüyorum bence çok mantıksız bilmiyorum belkide ben yanlış düşünüyorumdur

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim kasko geçen senenin aynısı çıktı.Düşmesi lazımdı ama düşmedi, sanırım dediğiniz doğru...

yalcin36

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
bende opelden vazgeçme derim....