Opelciler 1.vites max.hızınız nedir?

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk aldıımız zamanlarda babam kuzene wermişti anahtarı lastiği yaptırması için bende peşine takılmıştım dönüşte basmaya başladı en son ışıklarda durduğunda 1 de 95 yapıyomuş gibi bişeler dediydi ben korkudan koltukla kaynamıştım tepki hıııı.. şeklinde olmuştu ozaman.
bide bu dewir kesici olayı iptal durumu filan oluyomu acep çok sıkıstırmışlığım war ama hiç kesilme olmadı hatta km göstergesine geçmişti bi kere devir göstergesi yinede yoktu bişe son ramazanda bikere rampada asıldım pati ye vurdu zıpladı 6500rpm filandı. yada bizim araçta warmı böle bi olay bilen eden anlayan warmı

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
hiç unutmam bir kere 150 yapmıştım hehehehehehe 1. vitesle tabi:))

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Byler aracınıza nasıl kıyıyorsunuz anlamıyorum şahsen yüksek devirde araç kullanmak zevkli ama buda biraz abartı bana göre çakacaksın 2.ye 5000 devre kadar bas tekrar :D yoksa redlineda bi süre devam edince yanık kokusu gibi değişik koku geliyo havalandırmadan tecrübeliyim yani ama şahsen ben kıyamıyorum elim ister istemez vites topuzuna kaçıyo napıyım yani uzun lafın kısası bilmiyorum ama dediğim gibi zorlamanın alemi yok :)