opelci olduğumu görünce :D

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazar günü saat 22:00 sularında arkadaşlarla maltepe dragos sahilinde dolaşmaya indik neyse herkez arabadan indi bende bagajdan hırkamı aldım o arada bagaja yaslanıp hırkamı giydim daha sonra bana doğru sedan astra g yaklaştı 41 plaka dedim heralde forumdan bi arkadaş benim gözler ister istemez ona doğru yöneldi ve tebessüm ettim durdu camı açtı eyvahhhh dedim kaldım :D bir bayan ama ne bayan :D derin dekolteli ve uzun çizmeli ya canım dedi kapının lastiği düşmüş anlarmısın dedi bende baktım sol arka kapının lastiği dışarda sallanıyor dedim insanlık için yaparım kapıyı açtım uğraşırken inip yanıma geldi kafayı bi kaldırdım 2 metre at gibi bişey meğer kadın iş çıktı ya (gerçi kadınlara hakaret olur bu) :D lastiği nasıl taktım belli belirsiz kapadım kapıyı dedim hadi yolun açık olsun baktım üstüme yürüyo de get dedim ya sonra sağol canım dedi bindi gitti arkadaşlar geldi koşa koşa onlarda beni izliyormuş bir kahkaha bir kahkaha yoldan geçenler anlamsızca bize baktı :D

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun :) gece gece iyi bi atmosfer oldu ama

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O yolda bir kere çakma bülent ersoy çıkmıştı karşıma araba arızalı ayağına.Sakın öyle olmasın :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslına bakarsan bunlar dadandığından beri o mevkininde tadı kaçtı.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
ışşşş.... çok fena...

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
az kalsın dragosta kurtlara kuşlara yem oluyormuşsun :) bende birzamanlar benzer birşey yaşamıştım. yol kenarında kaputu açık bir araba gördüm. şöför koltuğunda sarı uzun saçlı biri vardı. hemen çektim sağa indim arabadan koşarak yanına gittim. bir baktım oda ne?!?!?!? dreksiyonda HULK HOGAN oturuyor :) bayan dedik centilmenlik yapalım dedik boksör çıktı şansıma :) akşam 10 gibi filan oldu olay. amcam çekici gelene kadar 1buçuk saat tuttu beni orda :) ondan sonrada kimseye yardım etmedim zaten. 3 ayda pisikolojik tedavi gördüm :)