Opelci Dostlarım, Bir El atıverin :)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç sahibi bir tanığın arkadaşı o nedenle 2 bin tl ye kadar indirim yapabilir, o zaman nasıl?

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhaba,

Arkadaşlar daha önce açtığım bir konuda Astra h 1.3 cdti ile Focus 1.6 tdci karşılaştırması hakkında yorumlarınızı istemiştim. Şimdi bir tane focus buldum, sürüşte yaptım.

İzlenimlerim; en fazla 4. vitese çıkılan bir parkurda 3. ve 4. vitesteki akselerasyon süper, iç mekan ses geçirgenliği söylendiği gibi rahatsız edici değil. Özellikle kapı içlerindeki malzeme ve işçilik astradan düşük. Bu aracın ekstraları emsallerinden daha öne çıkmasını sağlamış.

Sizdende araçla ilgili yorumlarınız bekliyorum, zira alabilirim. (fiyat vs...)

http://www.sahibinden.com/109_bg_td...s_lariyla-40WQQaXQQ22569412WQQpXQQdisplayitem

teşekkürler,

araç çok güzel, fiyatı biraz yüksek geldi ama 34 35 e çekebilirsen ii olur bence. hayırlı olsun şimdiden.

ama ben bir kelimene takıldım. "acceleration" kelimesinin Türkçe'ye tecavüz şekli yerine Türkçe karşılığı "ivme" yi tercih ve tavsiye ederim.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac cok güzel duruyor tercih edilebilir orjinal xenon diyorsunuzda sanirim degil. cünkü orjinal xenonda far yikama da vardir olmamasi mümkün degil benmi göremedim acaba ama yine söylüyorum güzel araba

%21%21qs06Lg%21m0%7E$%28KGrHgoOKkMEjlLmT%28phBKg4rcW9Zw%7E%7E_27.JPG

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç çok güzel, fiyatı biraz yüksek geldi ama 34 35 e çekebilirsen ii olur bence. hayırlı olsun şimdiden.

35'e iniyor zaten, arada tanıdıkda var.

arac cok güzel duruyor tercih edilebilir orjinal xenon diyorsunuzda sanirim degil. cünkü orjinal xenonda far yikama da vardir olmamasi mümkün degil benmi göremedim acaba ama yine söylüyorum güzel araba

araç trend stil paket ondan kaynaklı tampon farkı olabilir.

Son düzenleme:

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus hb tip olarak gerçekten güzel,
motor konusunda bence performans olarak kusursuz.

opel astra hb focus hb gibi çok güzel.
opel astra sedan focus sedandan bence bin kat daha güzel.
motor olarak 1.3 cdtı kesinlikle 1.6 tdcı kadar performansa sahip değil.ama yinede güzel
opel in iç mekan kalitesi bence focusa göre daha iyi.

ayrıca hb modelini bilmiyorum ama focus sedan ın arka tarafına bindim. acaip dar geldi bana. eğer sedan düşünüyorsan bu konuyada bir bak derim. astra sedan ın arkası çok rahat.

özet olarak focus bence sadece motor konusunda önde. onun içinde bence bir chip li astra dene. tabi yazılımı abartılmış olanlardan değil. 105 bg civarina çıkarılmış bir astra dene. ona göre karar ver. soft yazılımın hem aracına zarar vermiyceğini hemde aracın focus a yakın bir performansa sahip olacağına inanıyorum.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus hb tip olarak gerçekten güzel,
motor konusunda bence performans olarak kusursuz.

opel astra hb focus hb gibi çok güzel.
opel astra sedan focus sedandan bence bin kat daha güzel.
motor olarak 1.3 cdtı kesinlikle 1.6 tdcı kadar performansa sahip değil.ama yinede güzel
opel in iç mekan kalitesi bence focusa göre daha iyi.

ayrıca hb modelini bilmiyorum ama focus sedan ın arka tarafına bindim. acaip dar geldi bana. eğer sedan düşünüyorsan bu konuyada bir bak derim. astra sedan ın arkası çok rahat.

özet olarak focus bence sadece motor konusunda önde. onun içinde bence bir chip li astra dene. tabi yazılımı abartılmış olanlardan değil. 105 bg civarina çıkarılmış bir astra dene. ona göre karar ver. soft yazılımın hem aracına zarar vermiyceğini hemde aracın focus a yakın bir performansa sahip olacağına inanıyorum.

yazdıklarına aynen katılıyorum Selçuk. Bende de yeni astra sedan vardı, unuttun galiba:) sedanda astra daha güzel, hb'de de astra güzel. işçilik ve malzeme de yine astra önde. ilandaki focusa bindim arka dizlik mesafesi bana da dar geldi. Ama bu sefer sedan yerine hb alıcam ve biraz kuvvetli motor istiyorum o nedenle focus düşünüyorum.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncell:D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sedan 1.6 tdci şirket aracı kullanıyorum, performansı güzel ama kullanımı keyifsiz geliyor bana, ya bizim emektara alıştık ondan yada focusta bi sorun var,
arabaya hükmettiğimi hissedemiyorum, kontrolsüz gidiyomuş gibi bi his veriyor focus.
belki hatchbackte farklıdır sürüş hissi. tam anlayamadığım o yüzden de anlatamadığım bi sürüş farkı var focusta.