Opel Zafira Kulubu

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Veya webhosting sitesinden doğrudan grafik olarak eklenmiş hali. web hostin grafik görüntü paylaşım sitelerinden kullanıcı ismi parolası alıyorsun. Paylaşım klasörü yaratıyorsun. Paylaşmak istediğin şeyleri buraya upload ediyorsun ve web hosting sitesi adresini linke ekliyorsun. İşte!
metinyildiztuketim.JPG

Son düzenleme:

yildizmetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum, photo veya imaj yayınlama web hosting sitesinden kullanıcı adın olmadan hazırladığın büyük tabloları ekleyemiyorsun malesef.Bu forumun versiyonu bilgisayarından tablo eklemeye şöyle müsait tabloyu print screen ile paint' e atacaksın. uzantısını gif, jpeg olarak 16k dan daha küçük ayarlayıp resim veya görüntü imiş gibi ekleyeceksin veya sadece http ile başlayan bir webhosting adresinden veya kendi sitenden ekleyeceksin. ben senin tabloyu ekleyeyim mesela

hocam sen bilgisayardan anlıyon galiba...obici misin nesin...
güzel olmuş...bir de turuncu yerine sarı kullansaydın ya....

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tavsiye ederim bu sitelerden birine üye hem maili var, hem de zor durumda acil paylaşıma açman gereken bir belge veya resim olursa çok iyi oluyor. Upload edip link veriyorsun dünyanın öbür ucunda görüyorlar. Maile eklerim diyorsan bu sınırlı bir paylaşım oluyor. sadece mail gönderdiğin kişiler görüyor. Ama bu şekilde gönderirsen dünyadaki bu linki tıklayan herkes görebilir. Birkaç ünlü site aşağıda

http://photobucket.com/
http://www.graffiti.net/

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Estağfurullah, ukalalık etmiş gibi olmayalım ama bildiğimi paylaşmaya çalışıyorum.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitenin neredeyse en paylaşımcı başlığı burası bence...

gereksiz muhabbetler yok saygı ve sevgi çerçevesinde yürütülen çok güzel bi ilişki var...

TEŞEKKÜRLER...

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sitenin neredeyse en paylaşımcı başlığı burası bence...

gereksiz muhabbetler yok saygı ve sevgi çerçevesinde yürütülen çok güzel bi ilişki var...

TEŞEKKÜRLER...

Biz yaşça büyüklerin, göstermesi gereken saygı, sevgi hoşgörü bu olmalı ki arkadan gelenler ve arkası böyle devam edebilsin.

Bizden de gençlere, yaşına göre çok olgun davranan arkadaşlara TEŞEKKÜRLER.

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar temmuz 2 de Allah ın izniyle yola çıkıyorum ilk durak Ankara eryaman birgün kaldıktan sonra tekrar yola ve ver elini Yozgat bakalım araba yedi kişi ile toplam 1500 km yapacak sorun çıkartmaz İnşallah bu arada serviste gördüm geçen gün carbon clear dedikleri olayı acaba yaptırsam öyle mi yola çıksam sizce nasıl olur benim ve kara inci için yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim görüşmek üzere....

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
2006 da kabon clearı ben de yaptırdım ama serviste yaptırmak lazım. Gözünü arabanın üstünde ayırırsan tamizleme makinasına koydukları 1 kutu solüsyon malzemeyi az koyup veya açık şişeyi (içine önceden ne konulduğu belli değil!!) yeni sıfır açıyormuş gibi ayaklarla 40-60 YTL arası bir paranızı iç etmeye çalışıyorlar. Çok tavsiye etmem.Bujilerin eskiyse bosh 4 performans bujisi al tak veya rot balansını yap çık daha memnun kalırsın bence.

Son düzenleme:

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler

2006 da kabon clearı ben de yaptırdım ama serviste yaptırmak lazım. Gözünü arabanın üstünde ayırırsan tamizleme makinasına koydukları 1 kutu solüsyon malzemeyi az koyup veya açık şişeyi (içine önceden ne konulduğu belli değil!!) yeni sıfır açıyormuş gibi ayaklarla 40-60 YTL arası bir paranızı iç etmeye çalışıyorlar. Çok tavsiye etmem.Bujilerin eskiyse bosh 4 performans bujisi al tak veya rot balansını yap çık daha memnun kalırsın bence.
abi bugün servise telefon açtım ve fiyatı sordum 60 ytl dediler buji fiyatıda iki tırnak olarak 4 tanesi orjinal gm 30 ytl dediler sizce fiyatlar nasıl ben daha önceden 4 tırnak bosh marka bui taktım fakat motor aptallaştı rölantisi değişti ve mecburen değiştirdim ve iki tırnağa devam ettim bakalım yarın sabah servise gidip yaptıracağız görüşmek üzere....

aytun geçer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: herkese merhabalar hafta sonu küçük bir gezi yaptık sizlere tüketim değerlerini yazıyorum.2003 1.6 comfort 630 km. yol yaptık dönüşte depoyu fulledik 48 lt. aldı(95 oktan)lt fiyatı 3.540 ytl yani 170 ytl km.270ykr yakmış oluyor .1 lt benzinlede 13.1 km gitmiş oluyor.tabi araba da dört büyük ,bir çocuk, eşyalarda var full dolu şekilde .klima yaklaşık 500 km sinde açık olmakla birlikte geri kalan 130 km desehir içi sayılır hızım da 90 100 arası bu değerlerden sonra 100 km de 7.6lt yakmış oluyor. bilgilerinize...herkese selamlar...