Opel Zafira Kulubu

aytun geçer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar,yazılım güncelleme olayı varmış siz hiç yaptırdınızmı?bizim yazılım alt versiyonmuş üstversiyonü yüklendi artısı nı eksisini bilemiyorum simdilik ...selamlar...

saracoğlu1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın ve herkese selamlar bilgisi olanlara danışmak istediğim bir konu vardı bendeki zafiramın enjektörlerini temizletmek için kadosan oto sanayide bosh dizel center'e gittim neyse söktüle baktılar ölçtüler enjektörler bozuk dediler değişmesi gerekir dediler bu kullanmış olduğun enjektörler yapılmaz dediler yenilerinin tane fiyatı 25 avro haliyle dört tanesi 100 avro ve işçilik için de ne kadar alacaklar bilmiyorum sizce fiyat nasıl bilgisi olanların yardımını bekliyorum teşekkürler

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bugünlerde bir uğursuzluktur gidiyor geçen hafta komşunun torosuna park ederken fazla çapraz girdiğimden dolayı torosun tamponunu çizdik bugünde kırmızı ışıkta kafayı fazla çıkardığım için biraz geri gideyim derken arkadaki tempranın plakasını yamulttum ve en son ön cama film çektirirken taş gelmesinden dolayı zedelenen cam yaklaşık olarak 30 cm kadar çatladı nedendir bilmiyorum ama dikkat etmek lazım galiba ya da göze mi geliiyorum nedir ???

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar dediğiniz gibi dalgınlık mıdır yoksa dikkatsizlik midir bilemiyorum ama olan zavallı arabalarımıza oluyor olsun gelen mala gelsin cana değil....

saracoğlu1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar yazdığım yazı bir pişmanlık bilgilendirme ve biraz şikayet 30 nisan günü kendi aracımın enjektörlerini temizletmek için (dizel) KADOSAN SANAYİ de BOSCH un enjektör temizleme servisi var TEKNİK DİZEL ) oraya gittim neyse söktüler baktılar enjektörler bozuk dediler değişmesi gerekiyor ben sadece temizletmek için gittim hiç bir şikayetim yoktu enjektörlerden fiyatını sordum 25 avra artı kdv yani dört tanesi 100 avro neyse BOSCH ismine güvenerek tamam dedim değiştirin uğraştılar akşam 21.00 a kadar ama çalışmadı dediler bu saatten sonra oalmaz yarın veririz bende itemeye istemeye bırakmak zorunda kaldım ertesi gün gittiğimde aracınız yapıldı dediler bende neden akşam olmadı sorun neymiş dedim servisin dediği taktıkları enjektörlerin oturduğu yuvaları ters takmışlar bu yüzden çalışmamış neyse işçilik dahil 300 ytl ödedim çıktım yola arabanın çekişi düşmüş parka bıraktığımda alttan su kaçırıyor servise bıraktığımda hiç birşeyi yoktu arabamın baktım yağ soğutucusu (darbeden dolayı) delinmiş su kaçırıyor bu cihaz motor yağını soğutuyormuş bana dediler ki yanındaki plastik kelepçe sürterek delmiş :) güldüm akıl var mantık var plastik metali nasıl deler fiyatı 200 ytl istemeye istemeye değiştirin dedim ama hakkımı helal etmiyorum daha fazlası onlardan çıkar inşaallah birde hava kütle ölçeri bozmuşlar varmı elinizde dedim hemen getirdiler buldular bir enayi değiştirelim mi?onunda fiyatı 200 ytl bu parçayıda dışarıdan başka bir servisten aldım.Bu servise gittiğime bin pişmanım artık arabam orda kaldığı sürede gerçekten enjektörleri değiştirdilermi? yoksa temizlenmiş başka enjektörmü taktılar bilmiyorum o servisi allaha havale ediyorum o servise ilk ve son gidişimdir ve gidecek olanlarıda engellerim birde bu gibi şikayetleri yetkili mercilere (BOSCH) yapabilirmiyiz? tşk

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şikayet edebilirsin ama o delinme olayından önce şikayet etseydin belki ödetebilirdin...

geçmiş olsun

Son düzenleme:

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun saraçoğlu1907 dediğin dükkanlardan( servis demiyorum ) her yerde var ve ne yaptıkları meçhul en iyisi kendi bildiğin yer hiç değilse arabanın nesi var nesi yok hepsini sana söylüyorlar ve istersen arabanın başında durup nasıl işlemlerden geçtiğini kendi gözünlede görüyorsun bence en iyisi de bu ne demiş atalarımız en kısa yol bildiğin yoldur en iyisi bildiğinden şaşmayacaksın biraz maliyetli olsada

saracoğlu1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi geceler başımdan geçen olayı BOSCH merkeze şikayette bulundum mail yolu ile şikayette bulundum bakalım ne olacak sonucu öğrenince yazarım ama delinen parça ikinci günü serviste oldu delinmeden nasıl şikayet ediyim bakalım ne olacak hep birlikte görecez