Opel Zafira Kulubu

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ses sistemimize bulaşabilir. ;) Eğer teyp yeni nesil, MP3 lü ve parçaları SD, MMC kartlar, USB flash disk üzerinden okuyabilen bir teyp ise, Parça dinlemek için teybin kart okuma/flash disk okuma yuvasına yerleştirdiğiniz bu hariçi belleklerden teyp sistemine virüs bulaşabilir. Çünkü MP3 parçalar genelde İnternetten indiriliyor ve bilgisayardan harici belleğe yüklediğinizde teybe takacağınız MP3 ile beraber her yere geçiyor. Böyle bir virüs durumunda, teybiniz harici bellekeri tanımama arızası, veya tamamen MP3 okumama arızası yapabilir. Bazen içindeki e-prom yazılımını yeniden yüklemek kurtarır. Bazen de daha büyük sorunlar çkabilir. Bluetooth lu MP3 çalarlı teyp ten cep telefonu ile yapılacak bağlantıda cep telinize de geçebilir.

Bunun dışında teyp hapşırırsa virüs bize de bulaşabilir.:) bu ihtimal de zor olduğu için korkmaya gerek yok. (şaka)

Son düzenleme:

menecer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım kullandıgım sattıgım kablosuz kaset mp3 vardı
en ıdealı onu gordum
kablo yok
sarkıyı sarma tusuyla atlıyorsun
dıreksıyondan yıne ses ve radyo gecısı mumkundu

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ürününüzü hatırlıyorurum. İlk çıkan kaset adaptörlerinin gelişmişi.

1.Buna ilave olarak yurtdışında 5 yıldır var olan ama ne hikmetse bize daha geçen yıl gelmeye başlayan I-trip (Apple -I-podlar için üretilen ) adlı ürün var. I-pod un üstüne eklenen ve ürünle uyumlu I-trip kablosuz ir FM transmitter (Fm verici) resmine bakın. Bizim sitelerde boy göstermeye başladı. Nispeten pahalı bir ürün.

http://www.ucuzu.com/tasinabilir-aksesuari-c3995/griffin-itrip-dock-ipod-fm-verici-p22054580.html (Türkçe site)
http://www.itripstore.co.uk/category/311/ipod_itrips_fm_transmitters.htm (Yabancı site)

Ürünü kullandım. Arabanın arka koltuğunda bile otururken araç radyosu üzerinden I-podunuzdaki MP3 leri didnlemek güzel.

2. Diğer bir ürün ise tüm MP3 vs. cihazlara veya cep telefonlara basit ses çıkış jakı aracılığı ile takılabilen kablosuz FM transmitter. Bu ürün piyasada gitti gidiyor.com, e-bay ve bunun gibi elektronik satış sitelerinde mevcut. Ancak ucuz ve kalitesizleri güçlü çıkışa sahip olmadığı için FM vericileri ile araç radyosuna güçlü yansıtamıyorlar, çevredeki büyük radyoların frekansı tarafından bastırılıyorlar. buna dikkat. E-bayda pahalı bir ürün var, o güzel., 60 YTL kadar. Aşağıdakinin ses frekans gücünü ölçtük çok güçlü değil.

http://urun.gittigidiyor.com/6-in-1-KABLOSUZ-FM-TRANSMITTER-DIJITAL-EKRAN_W0QQidZZ9065722

3. Son ürünü zaten hepimiz biliyoruz. Resmini koymadım. 2 yıldır bize kakalanan çakmağa takılan USB li FM transmitterler. İstanbulda boş FM frekansı bulup kullanmak mümkün değil.

4. Ya da yeni nesil USB disk okuyan veya kart girişli MP3 çalarlı teyp (bence en güzeli)

İşte böyle arkadaşlar.

Son düzenleme:

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en kestirme yol flash bellek takılabilen teypler...

cd derdi,frekans derdi hiç bişey yok...at pcden müzikleri götür tak dinle...

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen...şimdi arabaya uyacak bu ayarda uygun bir teyp arıyorum.
abi o tür teypler piyasada çok fazla var ama dikkatli davranıp araştırdıkdan sonra bence bilinen markaların ürünlerini tabi fiyatları biraz yüksek olabilir ama sorun yaşatmayacağı için bence ideal derim sizce...

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kara inci satılıktı bi ara ne oldu???
vallahi kenan halen satılık hatta sahibinden de ilanı var bide teklif çok para veren yok ve takas olur dedik adamlar 11000 ytl olan arabalarına 14500 gibi bir fiyatla geliyorlar takasa o yüzden anlaşamıyorum neyse bakalım ne olacak hayırlısı görüşürüz...

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vallahi kenan halen satılık hatta sahibinden de ilanı var bide teklif çok para veren yok ve takas olur dedik adamlar 11000 ytl olan arabalarına 14500 gibi bir fiyatla geliyorlar takasa o yüzden anlaşamıyorum neyse bakalım ne olacak hayırlısı görüşürüz...

diğer oto sitelerine de ver. arabam.com bu konuda iyi. araba.com.tr de iyi her yere ver ve kesinlikle 4-5 adet güzel resmini çek koy alıcı çıkar.

msenolyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık. Çok hoş bir sohbet olmuş. çok istifade ettim.
Benim şu an 2006 dizel bir clio symbolum var galeriye bıraktım İnşaAllah satılınca zafira düşünüyorum. Özellikle araç araştırırken dikkat etmem gereken bir husus varmı beni aydınlatırsanız sevinirim.

uygun bir zafira ile takas düşünebilirim
ilgilenen arkadaşlara duyurulur