Opel Zafira Kulubu

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aman yağsın da yazın ve gelecekte susuzluk çekmeyelim. Nisan ayında 40 ikindiler vardı çocukluğumuzda, gençliğimizde ...Her ikindi vakti yağmur yağardı ve hakikaten Mart sonu ve Nisan ayı boyunca 40 güne yakın yağardı.

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Dünya ekonomisi sarsılıyor, Euro, Dolar böyle giderse sıfır araba almak gittikçe zorlaşacak.

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araçlarımızda kendi MP3 çalarımızdan, cep telefonumuzdan ve diğer müzik cihazlaımızdan kablosuz müzik dinleme imkanlarımızla ilgili yaptığım araştırmalardan bahsetmek istiyorum. Bu konu daha önce de gündeme gelmişti. Ama gelişen teknoloji ile beraber hergün yeni birşey ekleniyor.

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araçlarımızda kendi MP3 çalarımızdan, cep telefonumuzdan ve diğer müzik cihazlaımızdan kablosuz müzik dinleme imkanlarımızla ilgili yaptığım araştırmalardan bahsetmek istiyorum. Bu konu daha önce de gündeme gelmişti. Ama gelişen teknoloji ile beraber hergün yeni birşey ekleniyor.
abi bu tür cihazlardan bize :) ve araca virüs bulaşma imkanı varmıdır acaba bende kullanıyorum fakat çekiniyorum tam bir bilgisi olan varmı acaba...

msenolyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba

emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık. Çok hoş bir sohbet olmuş. çok istifade ettim.
Benim şu an 2006 dizel bir clio symbolum var galeriye bıraktım İnşaAllah satılınca zafira düşünüyorum. Özellikle araç araştırırken dikkat etmem gereken bir husus varmı beni aydınlatırsanız sevinirim.