Opel Zafira Kulubu

mehmet_gmn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1.8 2000 model benzinli zafiraya ne marka ve ne kadar incelikte yağ kullanıyorsun

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Arkadaşlar çok sevdiğim zafira b Aracımı biraz nakit ihtiyacı biraz da değerini veren müşterisi çıktığı için sattım şimdi zafira A kasa araç aramaktayım sizce 1.6 mı 1.8 mi neden? bilgisi olanlardan yardım, hali hazırda çevresinde uygun fiyatlı temiz araç olanlardan bilgi rica ediyorum saygılar..

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun araç kaç modeldi km si neydi kaça verdin ?

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 model cosmo metro mavi 68000 km de idi orijinal boyasız değişensiz expertiz yapıldı 52000 tl yazmıştım 50250 ye satıldı:bir:

kaptan3510

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar 2008 model 1.6 zafira aldım başta araç biraz hantal ve ağır geldi ama alışmaya başladım. lpg taktırınca stepne bagajda fazla yer tutar oldu.port bagaj almayı düşünüyorum stepneyi burada taşıyabilirmiyim ayrıca port bagaj kullanan varsa önerileriniz varmıdır kullanışlımıdır.araç birkaç ay yatmış ve bu yüzden vites geçişleri biraz zor.yağlattım ama çok az farketti halatlıymış sanırım bu araçlarda vites.değiştirmem gerekecek sanırım işçilik hariç sadece halata 360 tl dediler.
birde sağ aynanın otomatiği çalışmıyor.
hesaplı ve iyi lastik önerisi olan varsa lastikleride değiştirmek istiyorum.
park sensörü de düzenli çalışmıyor.ustaya gösterdim bu araçlarda yeri algıladığından düzen tutmuyo dedi ama pek inandırıcı gelmedi.geri görüş kameralı takılabilirmi acaba.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar 2008 model 1.6 zafira aldım başta araç biraz hantal ve ağır geldi ama alışmaya başladım. lpg taktırınca stepne bagajda fazla yer tutar oldu.port bagaj almayı düşünüyorum stepneyi burada taşıyabilirmiyim ayrıca port bagaj kullanan varsa önerileriniz varmıdır kullanışlımıdır.araç birkaç ay yatmış ve bu yüzden vites geçişleri biraz zor.yağlattım ama çok az farketti halatlıymış sanırım bu araçlarda vites.değiştirmem gerekecek sanırım işçilik hariç sadece halata 360 tl dediler.
birde sağ aynanın otomatiği çalışmıyor.
hesaplı ve iyi lastik önerisi olan varsa lastikleride değiştirmek istiyorum.
park sensörü de düzenli çalışmıyor.ustaya gösterdim bu araçlarda yeri algıladığından düzen tutmuyo dedi ama pek inandırıcı gelmedi.geri görüş kameralı takılabilirmi acaba.

Hantal olduğu doğrudur. Ancak bindiğiniz araç aile aracı. Keyfini çıkartın sakin sakin, konforlu.

Stepne konusu bence şöyle yapılmalı. Ben sadece uzun yola çıkarken yanıma alıyorum. Ş.içinde kesinlikle taşımıyorum. Yanımda çakmaklıkla çalışan pompa var(bagajda sağdaki gözde durur). Çivi falan girdiyse pompamla şişirip direk lastikçiye gidiyorum.

orhandurmus79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hantal olduğu doğrudur. Ancak bindiğiniz araç aile aracı. Keyfini çıkartın sakin sakin, konforlu.

Stepne konusu bence şöyle yapılmalı. Ben sadece uzun yola çıkarken yanıma alıyorum. Ş.içinde kesinlikle taşımıyorum. Yanımda çakmaklıkla çalışan pompa var(bagajda sağdaki gözde durur). Çivi falan girdiyse pompamla şişirip direk lastikçiye gidiyorum.
Sende kenan göçmenin yaptığı gibi yap derim..çünkü bende o şekilde kullanıyorum...:good::good: