Opel Zafira Kulubu

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Zafira'm aldığımdan beri ilk kez fena köstü bana :hıh:Çelik sübap değişimi işçilik bakım vs filan derken totalde 2300 lira fatura çıktı :eek: Mecburen ödeyip binecem ... :cry:

efe14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zafira'm aldığımdan beri ilk kez fena köstü bana :hıh:Çelik sübap değişimi işçilik bakım vs filan derken totalde 2300 lira fatura çıktı :eek: Mecburen ödeyip binecem ... :cry:
Hocam biz dar gelirli kullanıcılar isteriz ki; araçlarımız hiç masraf çıkarmasın hatta mümkünse bize olduğu yerde katkısı olsun (değeri artarak vb.):D
Ama Hocam kazın ayağı öyle değil işte. Kapıda aracın varsa ki bu modeli hiç önemli değil illa ki masraf çıkarıyor. Galiba en sonunda araçlarımızı satıp toplu taşımaya yöneleceğiz bu gidişle.:confused:
Hocam ben aracın havalandırmasından gelen yağ kokusunu çözmek için inan 1400 TL ye yakın masraf ettim(hala da tam çözülmedi gibi). Senin ise harcadıkların bir amaca dönük olmuş.:bir:
Bir gerçekte araçlarımızın yaşı artıyor ve bakım masrafları da illa ki artacak. Ben bu tip bir aracı almak için yaklaşık 150 bin TL verecek imkana sahip değilim. Bu yüzden bakımını yaptırıp kullanacağım. :cool:
Kazasız günler dilerim.:cool:

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle dostum zaten Yeni Zafira Tourer alayım desem 150 civarı kösülmem lazım.Geçen baktım Yeni Astra SW duruyor bayide cillop gibi 103 papel dediler benimkini verip üstüne 60 daha ödersem alırmışım hiç akıl karı değil.Sen bin dur arabana dedim oğlum ... ;)

trancaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar formda yeniyim.
aracımın egr valfinden çıkan borular delinmiş. Kaynak yaptılar fakat içime sinmedi .Bu parçayı değiştirmek istiyorum,yenisini nerden bulabilirim ve fiyatı nedir.Teşekkürler

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskı balatamı bitmişti yeniledim.
250tl malzeme
30tl volan torna işlemi
370tl işçilik

işçilik biraz fazla ama güvendiğim usta olduğu için sorun yok.

Herkese selamlar. Epeydir bakamadım foruma.

efe14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kenan Bey; dediğiniz gibi usta iyi olmalı, yoksa vay halimize. Adamlar bizim araçlar üzerinde ustalık öğreniyorlar.
Bu arada eski baskı balatanız kaç km de bitti.
Aracınızı iyi günlerde kullanınız.

ayaz050

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Aracim bugun yogun yagmurda bagaj kapaginin sag ust tarafından su almis. Bagaj örtüsü ıslanmış daha önce basina gelen varmi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ayaz050

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen 3. Stoptan aliyormus halletik tesekkurler.. Birde hiz sabitleyici takcaktim lakin debriyaj sivici yokmus kendimiz montaj yapabilirmiyiz bilgisi olan varmi acaba

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kenan Bey; dediğiniz gibi usta iyi olmalı, yoksa vay halimize. Adamlar bizim araçlar üzerinde ustalık öğreniyorlar.
Bu arada eski baskı balatanız kaç km de bitti.
Aracınızı iyi günlerde kullanınız.

aracım 150binde

Balata değişimlerim;

40bin km
80bin km
150bin km

İyi forumlar.