Opel Zafira Kulubu

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Agresif kullanmazsan uzun yolda 1 depo ile rahat 1000 km yi geçersiniz
Şehir içi ise 580- 720 km arası yapıyor.

efe14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın sağ önden tıkırtılar gelmeye başlamıştı. Ustaya gösterdim amortisör patlamış dedi. Dün Amortisörlerin ikisini, takozlarını ve de bilyalarını değiştirdim. 270 Amortisörlere (Monreo marka), takozlar ve de bilyalara 170 Tl, 100 Tl de işçilik olmak üzere toplamda 540 Tl ödedim.
Şimdi araç saz gibi oldu. Ses mes kalmadı.
Kazasız günler dilerim.

ayaz050

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar 2008 1.6 enjoy zafira ile araniza katildim.. Aracima tavsiye edeceginiz lpg sistemi varmi? Aklimda brc var

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efe14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoş geldiniz. Kazasız günler dilerim.
Benim araçta BRC takılı. Şimdilik memnunum, 2014 yılı mayıs ayı gibi takılmış. Şu ana kadar yaklaşık 80.000 km yol yaptım.
Lpg dönüşümünde montajı yapacak kişi çok önemli. Ustalığı iyi olmalı. Endişeniz var ise usta konusunda büyük şehirlerde işin erbabına yaptırmanızı öneririm.
Kalın sağlıcakla.

zafira24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi başka 2008 1.6 enjoy ile aranıza katılan da benim, herkese merhaba. 7 koltuk nedeniyle tercih ettiğim zafira 183000de, atiker takılı. Biraz sıkıntıları olduğunu bilerek 33000e uygun diye aldım, eps direksiyondan gelen ince inilti sesi bi kenara şu an üstünde durduğum mevzu diğer opellerde de olan soğutma sıvısı seviyesi uyarısı. Şu an soruna neden olacak bi kaçak ya da sızıntı yok ancak uyarı devam ediyor, sensör ya da bidon içindeki şamandıra diye tahmin ediyorum, ancak henüz üstüne gitme şansım olmadı. Bi de araçta multimedia takılı ve yol bilgisayarı her gün aynı tarihi 2008i ve yanlış saati gösteriyor, sıfırlama tech2 ile mümkün diye biliyorum, yanılmıyorum inşallah. Bikaç sayfa önce bahsedilen motor arıza ışığı bende de yandı geçenlerde ancak lpg ustası sağolsun yazılım ile karışımı güncelledi ve ilk ayarda turboya göre düzenlendiğini ancak araçta turbo olmadığından yanlış olduğunu söyleyip düzelttiğini belirtti. Esp, sıvı seviyesi ve yol bilgisayarı konusunda tavsiyesi olan varsa memnun olurum, herkese iyi forumlar.

efe14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz zafira24. Aracınızı iyi günlerde kullanınız. Ben de sizin gibi 7 koltuk nedeni ile tercih etmiştim. Aracı kullandıkça nasıl doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz. Ben şu an çok memnunum.

zafira24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Portbagaj kullanan arkadaşlar varsa nette uygun ve kaliteli nerede bulunduğu konusunda yardım edebilirmi?

ayaz050

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enjoy donanimda esp yok diye biliyorum.. En azindan benim aracta oyle. Bide epc varmi onu bilmiyorum

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

timucinDE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bugun opel zafiramizi aldik kaporasini odedik haftaya arac elimizde :) 2006 model 1.9 150 ps full+full panaroma deri koltuklar start-stop navi tempomat hiz sabitleyici keyless go hersey var Allah pisman etmesin :) aracin resmini eklemek istedim ama olmuyor nasil yukleyebilirim ?

efe14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız hayırlı olsun sevgili timucinDE .
Pişman olmayacağınızı düşünüyorum..
Kazasız günler dilerim.