Opel Zafira Kulubu

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar yeni katılan arkadaşlada hoşgeldiniz
Merhaba Ayhan abi selamlar.
Epey tenhalaştı buralar.
Navi işi epey zorluyor. Düz inse çok kolay olacak ama 6 cm kadar geriye gelmesi olunca epey karışıyor işler. (Plastik aksama çok fazla ellemek istemiyorum biraz da ondan.)
Birde tasarımda hata yapınca, sil baştan yapmak ve aslında olayın ilk etaptaki kadar kolay olmadığını görmek sıkıntı verici oluyor.

Şenol abi cd çaların oraya taksan? orjinal gibi duran güzel aletler çıkmış tepede çok estetik durmaz gibi.Hatta yanlış hatırlamıyorsam direksiyondaki tuşlarda kullanılabiliyordu.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinalliği pek bozmak istemiyorum. Tavanda zaten gizli olacak. Sürekli ortalıklarda görünmeyecek. Aslında bir ara c-chef interface ile düşünmüştüm ama oda epey meşakatli oluyor.

abdilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb selamlar herkese,

ufak bi sorunum var;arabanin antifiriz seviyesi eksik ve en son kirmizi koydurmustum serviste 1 ay once,muhtemelen eksik koydular...
simdi tamamlayacam ama internette arabanin orjinal antifirizi neyse o konmali diyor,
2002 zafirada yesilmidir orjinali yoksa kirmizimidir,bilen varmi arkadaslar?

pek bisey farkedermi?

tesekkurler simdiden,
kazasiz cezasiz sorunsuz surusler herkese

musti1944

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba sonunda hayalimin arabası olan zafirama kavuştum.2006 enjoy zafira aldım.Ben de aranıza katıldım.En yakın zamanda resimlerini yayınlarım İnşallah.Zafira ile ilgili tecrübelerinizden faydalanmayı ümit ediyorum.

musti1944

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi marka Lpg

Bu arada benzin fiyatları malumunuz. Lpg taktırmak istiyorum.Trabzon'da görüştüğüm birkaç servis Prins veya Teleflex'i önerdiler.Bu markaları aranızda taktıran var mı? Tavsiye edermisiniz? Ya da tavsiye edebileceğiniz başka markalar varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

drawtime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim aracın gaz kelebeğinin değişmesi gerekiyor.
750 tl çekiyolar buralarda, çıkma falan bulamazmıyız acaba bunu ..?

Son düzenleme:

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada benzin fiyatları malumunuz. Lpg taktırmak istiyorum.Trabzon'da görüştüğüm birkaç servis Prins veya Teleflex'i önerdiler.Bu markaları aranızda taktıran var mı? Tavsiye edermisiniz? Ya da tavsiye edebileceğiniz başka markalar varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.
hoşgeldiniz resimleri bekliyoruz, forumlarda okuduğum kadarıyla yazmış olduğunuz lpg markaları kaliteli markalar.

Ben geçen yaz Landirenzo marka lpg taktırdım ,opel servisleri de bu markayı takıyor.Şimdiye kadar 11bin km yol yaptım herhangibir sorun yaşamadım.Tavsiye ederim

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Vay, vay..birsürü yeni arkadaş katılmış, yeni arkadaşlara hoş geldiniz diyorum.Forum gittikçe güçleniyor. Hepinize iyi akşamlar ve kucak dolusu sevgiler.

musti1944

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pazartesi günü için randevu aldım.Teleflex marka lpg taktıracağım.Memnuniyetimi veya eksilerini ve yakıt değerlerini daha sonra yazarım.Herkese selamlar.