Opel Zafira Kulubu

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya da yabancı forumlarda konu açabilirsin,müsait bi zamanda yardımcı olabilirim.Bilmiyorum yabancı dil durumun nasıl ama benim torpido daki sorunu öyle halletmiştim

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol Kenan kardeşim. Yabancı dil çok iyi değil. Bir kaç araştırma yapmıştım. Bunlardan birinde kablonun DAB için ayrıldığı yazılıyordu. Aux olmazsa DAB seçeneğini aktif ederseniz çalışabilir gibi bir şeyler yazmışlardı ama. Servislerde aux u anlatmak sorun oluyor ki DAB ı nasıl anlatırım bilmem.
Ayhan abide vardı galiba tech 2000. Olmadı ona bir uğrayayım müsait zamanında.

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buralardayız. Ben halen daha cdc40' a aux yapmaya çalışıyorum. Her şey tamam ama programlama kısmına çözüm bulamadım. Bir tech 2000 bulsam kurcalaya kurcalaya bulucam belki ama bende tech 200 yok. Sinir oldum. Sırf bu iş yüzünden twin audio işinden bile soğudum.
şenol sende bir işi halledemedin yaaw tech 2 bende var gel bi ara halledelim senin dibinde adam var şimdi kızıcam ha :)

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracınızda bir problem olduğu zaman bana bir danışın danışmanlık parası almıyoruz yaav yine kızdıracaksınız beni

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracınızda bir problem olduğu zaman bana bir danışın danışmanlık parası almıyoruz yaav yine kızdıracaksınız beni

abi ne olur ne olmaz:) ben subat sonunda istanbuldam gececegim belki bir sorun olur Allah göstermesin :) sen bana bir zahmet telefon numarani yollarmisin..belki o arada internete girememde:)