Opel Zafira Kulubu

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam millet bende hafiften bir gezi yaptim hollandaya gittim giderkende gelirkende yavas yavas 110 -130 arasi gittim yol bilgisayari 100 km ye 5.3 lt gösterdi ama hafiften yanilma payi var 5.6 lt yakti benim traktör:D
abi dönümünü ne kadara sürüyorsun,fiyatta anlaşabiliriz:)

Ankarada Mazot 3 tl,bizim zafiler hemen hemen aynı yakıyor Emrah abi:cool:

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ilgilendiğin için teşekkürler.fakat benim zafira A mı B mi bilmiyorum 2000 model zafira gl. kitapçığı araştırdım fakat bulamadım.Ne yapmam lazım.Sigorta kutusunu açtım ne lamba işareti var ne çakmak işin yoksa tek tek atık sigorta ara.

Arkadaşlar bende zafira A eski kasaların el kitabı var dijital ortamda ama ingilizce. Pdf formatında isteyenin mail adresine de atabilirim ve ypabilirsem buraya paylaşıma da koyabilirim. Zafi B lerin kitabını da bulmaya çalışacağım.

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum.İkinci el 2000 mod.Zafira aldım.Yani artık bende opel Zafiracı lardanım.Bende zafiranın kullanım klavuzu yok.Olan arkadaşlar varmı varsa yardımcı olabilirlermi.Şimdiden teşekkürler

Aramıza hoş geldin, Arkadaşlar bende dijital ortamda pdf formatında eski kasa zafi a ların el kitabı var ama ingilizce isteyene mail adresinden atabilirim veya buraya paylaşıma koymaya çalışacağım.Zafi b lerin yok ama bulursam onu da hallederiz.

Hakone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Zafira 15 Eylül 2011 de vitrindeki yerini alıyor.... Hadi bakalım......

Decked out in heavy camouflage, the redesigned MPV has grown in size to measure a rumored 4690mm long, 1820mm wide, and 1690mm tall. While this will likely result in a weight penalty, passengers in the second- and third row will undoubtedly appreciate the extra room.

şimdiki ölçülerini bilen varmı????

Speaking of the interior, the cabin resembles the Astra but there's a recessed information display and revised switchgear.

şu anki durumun aynısı gibi görünüyor....

Engine options remain a bit of a mystery, but previous reports have indicated that the petrols will have outputs ranging from 120 hp (89 kW / 122 PS) to 180 hp (134 kW / 183 PS) while the diesels will produce 110 hp (82 kW / 112 PS) to 160 hp (119 kW / 162 PS). They will be mated to the usual automatic and manual transmissions, but a dual-clutch gearbox will eventually be offered.

bakalım 1.7 dizel ecotech motor seçeneği gelecekmi???? yakıt tüketimi bayağı düşük bu motorda...

The 2012 Zafira will be unveiled at the Frankfurt Motor Show.

http://www.worldcarfans.com/110102629202/2012-opel-zafira-spied-in-germany

2011: 64th IAA Cars in Frankfurt/Main from Thursday 15 September - Sunday 25 September 2011; Press days: 13 + 14 September 2011; Trade days: 15 + 16 September 2011.

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bayadır takip ediyorum yeni zafirayı motor seçenekleri çok fazla fakat Türkiye ye gelirmi bilinmez....