Opel Zafira Kulubu

sevgiselibolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum.İkinci el 2000 mod.Zafira aldım.Yani artık bende opel Zafiracı lardanım.Bende zafiranın kullanım klavuzu yok.Olan arkadaşlar varmı varsa yardımcı olabilirlermi.Şimdiden teşekkürler

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum.İkinci el 2000 mod.Zafira aldım.Yani artık bende opel Zafiracı lardanım.Bende zafiranın kullanım klavuzu yok.Olan arkadaşlar varmı varsa yardımcı olabilirlermi.Şimdiden teşekkürler
hoşgeldiniz

bende zafira A kasanın kullanım kılavuzu yok malesef

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar yavaştan zafira ile ilgilenmeye başladım ilk adım olarak kopmle cam filmi oldu ardındanda detaylı iç temizlik ve birkaç dış güzellik işlemleri yaptırmayı düşünüyorum herkese hayırlı geceler fotolar en yakın zamanda eklenecek....

sevgiselibolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz

bende zafira A kasanın kullanım kılavuzu yok malesef
ilgilendiğin için teşekkürler.fakat benim zafira A mı B mi bilmiyorum 2000 model zafira gl. kitapçığı araştırdım fakat bulamadım.Ne yapmam lazım.Sigorta kutusunu açtım ne lamba işareti var ne çakmak işin yoksa tek tek atık sigorta ara.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilgilendiğin için teşekkürler.fakat benim zafira A mı B mi bilmiyorum 2000 model zafira gl. kitapçığı araştırdım fakat bulamadım.Ne yapmam lazım.Sigorta kutusunu açtım ne lamba işareti var ne çakmak işin yoksa tek tek atık sigorta ara.
2005 ve öncesi A kasadır(yani ilk kasa),2006 ve sonrası B kasadır.
Sigorta konusunda tecrübem yok belki diğer zafiracılar yardımcı olabilir.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar yavaştan zafira ile ilgilenmeye başladım ilk adım olarak kopmle cam filmi oldu ardındanda detaylı iç temizlik ve birkaç dış güzellik işlemleri yaptırmayı düşünüyorum herkese hayırlı geceler fotolar en yakın zamanda eklenecek....
Alper abi yakında kapı eşiği yazısı alacağım krom olanlardan
sahibinden.com da 20 lira 4 kapı için.
bilgin olsun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...api-esigi-2006-sonrasi-modellere-uyumlu/detay

Son düzenleme: