Opel Zafira Kulubu

haymanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle herkese katiliyorum ama abi benim zafiram opc ne istersen mevcut hesey var yani full bende yeni geldim izinden önceki eski kasaydi bende hep bu iyi derdim simdiki yeni kasa 2007 model olmaz böyle bir araba tek kelime harika 150 ps arti sport sürüslü panaroma cati walla herkese saygi duyarim.iste renkler ve zevvkler derler ya bu da böyle birsey tesk..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen yil bende izine gitmistim bu yil kismet olmadi ..haklisin yolculuk keyfi cok güzel bizim zafilerin .hele birde chipli olursa harika oluyor tavsiye ederim.. Mehmet.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya abi konfor falan iyi de ben bu yaz baya terledim koltuktan mı sıcaktan mı anlamadım :)
Klima da açıktı

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sirtinmi terledi yoksa soguk havami yeterli degildi Kenan.normalinde bizim koltuklar cok terletmiyor.

Hakone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrah nisan ayında potsdam'a 3 aylığına gelme ihtimalim var... sence zafirayla gelsem oralarda çok sıkıntı yaşarmıyım?? servis vs ücretleri nasıldır????

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar uzunca bir süre seyahattaydım özledim ülkemi insanın vatanının değerini dışarıdan daha iyi görüyor:D:D öylemi emrah kardeşim

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrah nisan ayında potsdam'a 3 aylığına gelme ihtimalim var... sence zafirayla gelsem oralarda çok sıkıntı yaşarmıyım?? servis vs ücretleri nasıldır????
polonya siniri bize ortalama 550-600 km uzaklikta uzak olmasa gelirdim.sikinti neden yasayasinki araban bakimliysa sorun olmaz servis bakimlari cok uygun sayilmaz ama tanidigin birileri varsa onlar yardimci olurlar kücük servislerdede bakim yaptirabilirsin.

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et