Opel Zafira Kulubu

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senol. kenan ve dıger tüm zafı severler bır sorun yasamadan geldım cok sükür ..nete gırmeye fırsat bulamıyorum ılk fırsatta gırdım herkese selamlar osmanıyeden..

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar abi. Valla ne yalan söyleyeyim bir müsait zamanda tekrar Osmaniye ye gitmeyi düşünüyorum. Nasıl oralar. Merkezde yanılmıyorsam ikinci ışıklardan sonra sağda bir lokanta vardı. Orada yediğim iskenderleri unutamam. Birde yaptığımız kahvaltıları. 2. Ordu İstihkam ve Savaş Taburu:good::yahoo::alkis:
Dediğin gibi Kenan Zafi tam bir uzun yol aracı. Burdan Almanya giderim. Zaten gelenler var. :)

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi Senol hersey yerli yerınce duruyor.söylemesi ayıp az önce adana yedim harıka vallahı ıskenderınde aynı tatta olduguna emınım memleketı cok özlemısımkı günlerın nasıl gectıgını anlayamıyorum her fırsatta takılır yazarım evet kenan zafı tek kelımeyle harıka bir uzun yol arabası her yol kosulunda şıkışık kuyruklarda anı sollamalarda benı hıc mahcup etmedı..bu aralar yolun düserse seni misafir etmek beni mutlu eder senol cugum..

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aralar zor abi ama genede hayat süprizlerle dolu, kısmet diyelim.
Çok teşekkürler abi. Güzelcene gez memleketi hiç boşluk bırakma, sayılı gün çabuk bitiyor çünkü. Sana iyi tatiller dilerim Emrah abi.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aralar zor abi ama genede hayat süprizlerle dolu, kısmet diyelim.
Çok teşekkürler abi. Güzelcene gez memleketi hiç boşluk bırakma, sayılı gün çabuk bitiyor çünkü. Sana iyi tatiller dilerim Emrah abi.

eyvallah senol vallahi hic boşluk yok zamanı dolu dolu yaşıyorum..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar (Kenan, Şenol), Şenol kardeşim tekrar geçmiş olsun, tekrar olmasın. Dün noter satışı, kasko trafik sigortası işlemlerini tamamladık, bugün 4 lastik çelik cant aldık, yağ su bakımlarını tamamladım. Yarın sabahtan LPG montajına giriyor. Atiker son sistem süper enjeksiyon taktırıyorum 1.200 TL, karta peşin fiyatına kampanyalı 10 taksit.
Sonra LPG yi ruhsata işletmek ve aracın trafik tescili peşinde koşturmaca başlayacak. Haftaya Çarşambaya da TÜV den ancak randevu alabildik ama Gölbaşı'nda akşam 15:30 dan sonra sakinlik oluyor. Cuma günü falan gidip şansımı denerim.

hayırlı olsun Cengiz abi güle güle kullan Allah kaza bela vermesin..

yildizmetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyyy zaficiler,
bu ara biraz yoğun olduğum için uğrayamadım...
neler olmuş neler...
öncelikle şenol kardeşime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum....
sonrada rifazıma hayırlı olsun...
mitsubishi ha? vay be rifazım binmediğin araba kalmadı galiba...
bu arada burada (saraybosna-bona hersek) çalıştığım işyerinin araç filosu komple Opel (birazda VW). süper valla...canın astra mı çekti git bin, vectra yok yok zafira mı (A veya B) yine bin ya da insignia o da olur ...süper...
hepinizi öpüyorum...
( Şşşttt Rifaz; tamam abi...)

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol abi. Nerede bu iş yeri. Misafir kabul ediyormusunuz. :) Gerçi çalıştığım şirkettede tercih opel den yana. Sizdeki kadar olmasada her modelden bir tane vargibi. Sadece Zafi yok oda bende zaten. :)