Opel Zafira Kulubu

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bu aralar kara inci ufak tefek arızalar veriyor örneğin ön balatalardan ses gelmeye başladı,klima çalıştığında motor sesinde hissedilir ve gözle görülür bir artış var ve iki anahtarda nedense uzaktan kumanda işlemini çoğu zaman nazlanarak yerine getiriyor ve servise arabayı bir arkadaşımla gönderdim ve balatalat için şişmiş dendi bende anlamadım, klima için rulmanı değişecek eğer olmazsa klima değişecek dendi bence saçma ve anahtarlar içinde anahtar yuvasının komple değişmesinin gerektiğini söylemişler ben kendim daha gitmedim servise ama bir gidersem... arkadaşlar size sormak istediğim bu anlattığım arızalardan aranızda yaşayanınız varmı cevaplarınızı bekliyorum görüşmek üzere...

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada unutmadan tanıdıklarınızda 10.000 - 13.000 ytl ye kadar otomatik ve temiz kullanılmış bir güzel corsa lazım 1.6 cc olmamak kaydıyla görüşürüz...

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-klima motor sesi bizdede var ama çok nadir oluyor.
-bence anahtarların pilini bi değiştir...

bu ustada utanmasa komple arabayı yenileyecek....bu nasıl iş ya

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-klima motor sesi bizdede var ama çok nadir oluyor.
-bence anahtarların pilini bi değiştir...

bu ustada utanmasa komple arabayı yenileyecek....bu nasıl iş ya
doğru söylüyosun galiba arkadaşı yabancı gördü ve hemen parçaları söylemeye başladı diye düşünüyorum her neyse bugün saatçiye gidip 5 ytl ye anahtarın pilini değiştirdim ve şu anda gayet normal bir şekilde çalışıyor bakalım zamanım olursa servise gidip klima için neler yapabilirizi bir görüşmem gerekiyor....

Hakone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar
aşağıda aynı araca ait iki farklı link var..... Plakayı bir yere not etmek lazım... Almak isteyen varsa dikkatli olsun.... 1.ilan sahibinden 2.ilan galeri ilanı gibi...... utanmazlığın bu kadarına pes.....

1. ilan : bana gerçekçi gelen ilan bu,ilan tarihi 5 eylül 2008
http://www.sahibinden.com/2000_mode...aXQQ10310991WQQpXQQdisplayitem&keyword=zafira

2. ilan : 1.ilanda 240.000 km olan değer burada 14.000'e düşüyor. üstelik motor sıfırlanmış deniyor... ilan tarihi 11 eylül 2008... 6 gün içinde motoru sıfırlayıp 14.000 km yol yapmak bana biraz saçma geldi :)

http://www.sahibinden.com/opel_zafi...aXQQ10645947WQQpXQQdisplayitem&keyword=zafira

üstelik arabada haciz de varmış :(

Son düzenleme:

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ondan sonrada diyorlar ki "neden galericilere itimat etmiyorsunuz".. arsızlık, hayasızlık ederek para kazanmayı "doğru" kabul eden, o kadar çok galerici var ki ; bir kaç dürüst satıcının esamesi bile okunmuyor.. Kaldı ki ben hiçbirisinin yalansız olduğunu sanmıyorum.
Çoluğunun çocuğunun üstüne yemin edip; kazasız,boyasız diye ikrar verip, söylediklerinin aksi çıkıncada hır çıkartmaya kalkanları dahi gördük,duyduk..

Hakone beyin örneği gayet "doğal" geldi..

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız ben arabayı orjinal diye bir türlü satamadım fakat bakıyorum adamların arabanın şekli kaymış araba ne hikmetse satılıyor ve sıraya giren bile biliyorum araba için bizde bekliyoruz ne yapalım dünya böyle dönüyor ve dönmeye devam edecek en iyisi en doğruyu söylemek ve en doğruyu yaşamak...