Opel Zafira Kulubu

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal yakmış gibi,iyi yani...

buluşmayı daha organize bi şekilde başka bi zaman yapalım o zaman..

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
buluşmayı daha organize bi şekilde başka bi zaman yapalım o zaman..

Aynen öyle yapalım, Yaz sonuna ve belki de Ramazandan sonraya kalsın.Bu arada 18 Temmuz 10 Ağustos arası tatile çıkıyorum. İstanbul, Silivri, -Arabalı vapur-Erdek, Gönen ve Ankara yapacağız.:pon: :pon: :pon: :rock :rock :rock :alkis: :alkis: :alkis:

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar bende fethiyedeyim bu sabah saat 10 gibi düşdük fethiyeye ve kara inciyi birde bu yolda denedim ortalam hız 100 ve depoyu doldurup yola çıktık toplam 750 km ve çeyrek depo benzin var arabada nasıl bu beni şaşırttı fakat dört kişiyiz ve herkesin birer valizi var siz hesap edin bakalım ne kadar yakmış olabilirim

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul da bir dünya Zafira var ama sanki burada tek istanbul lu benim. ??? Bu arkadaşları buraya nasıl çekebiliriz ki?
Bu arada herkeze iyi tatiller.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet. Herhalde herkez tatilde. Bu arada opel Türkiye fiyatlarını güncelliyor. Bakalım indirim mi yaksa zam mı var. Halen bitiremediler güncellemeyi.

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve burdayım

Merhaba arkadaşlar çok güzel bir tatilin aradından yine aranızdayım daha öncede yazdığım gibi bir depo benzin ile toplamda 820 km yaptım ve benzin lambası yandı bence çok iyi bir rakam ve dönüşde klimanın etkisiyle rakam biraz arttı şu ana kadar kara inci 1790 km lik yolda toplam 400 ytl benzin harcaması oldu daha sonra görüşmek üzere hoşçakalın...

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galiba herkes tatilde tabi bizde gittik fakat kısa sürdü neyse millet bi toplansın güzel güzel muhabbetler ederük....