Opel Zafira Kulubu

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kenan kardeş nasılsın epeyden beridir takip edemiyorum eskilerden birtek sen kalmışsın galiba bu arada zafıra opc sattım insigna opc aldım Müthiş bir araba resimlerini paylaşıcam becerebilirsem herkeze sevgiler

İyidir abi seni sormalı? Hayırlı olsun yeni aracın, Allah kazasız belasız sürmek nasip etsin. Resimleri bekliyoruz. selamlar

Hakone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, geçen gün fark ettim. bende BRC lpg kiti takılı, yüksek devirlerde kullanımda (4500 ve üzeri) araç hem lpg hem benzin tüketiyor. bu durum sanırım normal değil. benzer problemi yaşayan varmı??

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu normal bir durum,bende zaman zaman otoyolda selatin tüneli çıkışından sonra hafif eğimli yolda aracı sıkıştırıyorum sonuna kadar,devir 5000 üzerine çıkıyor,daha sonra bakıyorumki o 2 dk lık sıkıştırmada bile araç 2-3 lt benzin tüketebiliyor.bunu araştırmıştım int.de acaba sorun mu var diye,lpg sisteminde araca belli bir devire kadar lpg akışını sağlıyormuş,o devri geçti mi benzine alıyormuş.

kaya58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, geçen gün fark ettim. bende BRC lpg kiti takılı, yüksek devirlerde kullanımda (4500 ve üzeri) araç hem lpg hem benzin tüketiyor. bu durum sanırım normal değil. benzer problemi yaşayan varmı??

Aracımda lpg olsa yorum yapacam, sağolsun arkadaşlara lpg hakkında bilgi istedim iki kişi haricinden yorum yapan olmamış :(:(:(

lestrol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Ben Forumda yeniyim 2005 model meganeII vardi bende opel zafirayi gördüm adeta hasta oldum arabaya almayı dusunuyorum bıkac kısıyle ınternet aracılıgı ıle gorustum fıyatlar aldım 2008 model 1,6 enjoy 115bg 50.000km'de araç 30bin tl isteniyor sizce fiyat nasıl? 1,6 çekişinde sıkıntı cekermiyim acaba nerden baksan 1500kg araç?

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Km sine göre fiyatı ve yaşı gayet uygun bir rakam(araçda müdahale yoksa),çekiş olarak megan 2 gibi atak seri bir araç deil,ama önemli olan sizin ihtiyacınızı karşılaması,malesef bu sınıfta tüm ihtiyaçlarımızı karşılayacak hem güçlü hem geniş hem de ekonomik bir araba yok,onun için konfor ve genişlik istiyorsanız bu araç sizin ihtiyaçlarınızı karşılar eminim,çekişinde sıkıntı çekermiyim demişsiniz,bence bu sizin ne beklediğinize bağlı ;)

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda lpg olsa yorum yapacam, sağolsun arkadaşlara lpg hakkında bilgi istedim iki kişi haricinden yorum yapan olmamış :(:(:(

epi topu 5 6 kişiyiz zaten hocam :) Model motor sizin aracınızdan farklı olunca, yanlış yönlendirmek istemez kimse. Şöyle bir önerim olabilir; Aracınızla aynı motora sahip astra vectra sahiplerine ve bu araçların forumdaki başlıklardan yardım isteyebilirsiniz.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Km sine göre fiyatı ve yaşı gayet uygun bir rakam(araçda müdahale yoksa),çekiş olarak megan 2 gibi atak seri bir araç deil,ama önemli olan sizin ihtiyacınızı karşılaması,malesef bu sınıfta tüm ihtiyaçlarımızı karşılayacak hem güçlü hem geniş hem de ekonomik bir araba yok,onun için konfor ve genişlik istiyorsanız bu araç sizin ihtiyaçlarınızı karşılar eminim,çekişinde sıkıntı çekermiyim demişsiniz,bence bu sizin ne beklediğinize bağlı ;)
+1
Direksiyona oturup denemeniz lazım. Biz ne desek yalan olur..
Pek bir fark olacağını düşünmüyorum.