Opel Zafira Kulubu

Matrak...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakadaşlar arabamın cd changer(i) sadece orjinal cd çalıyor.Ben normal cd'de çalmak istiyorum bu cihazların falerlerini falan değiştiren teypciler varmış.İzmir'de nerde yaptırabilirim.

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben burdayım da izleyici olarak. :)
Zafiyi uzun bir aradan sonra bu hafta sonu yıkattım. Kendine geldi zaficiğim. Kar yağmur derken epey kirli kaldı araç.
Ayhan abi birde bu en son yoğun kar yağışından sonra frenlerimden ses gelmeye başladı. Özellikle soğukken. ( Yeni yola çıkmışken ) Frene dokunduğumda bir sürtme sesi geliyor. Birde (belki bana öyle geliyor ) aracın sağ tarafındaki diskler soldakilere nazaran daha çok pas yapıyor. Zaten ses yapan tarafda sağ taraf. Anlamadım gitti.
İyi akşamlar.
şenol kardeş disklerin paslanması hakkatten sorun kar yağdığı zaman tuz ve solisyon atıyorlar yollara haklı olarak ama araç ön düzeninin yarı ömrünü götürüyor malesef havalar ısınsın eski haline gelir

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakadaşlar arabamın cd changer(i) sadece orjinal cd çalıyor.Ben normal cd'de çalmak istiyorum bu cihazların falerlerini falan değiştiren teypciler varmış.İzmir'de nerde yaptırabilirim.
emre kardeş benim arabada cd ayırmıyor cakma orj track falan acaba modellerimi farklı anlayamadım

Matrak...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre kardeş benim arabada cd ayırmıyor cakma orj track falan acaba modellerimi farklı anlayamadım

valla abi orginalden başka birşey çalmıyor :( biraz araştırdım teflon cd kullan diyorlar.yarın onu deniyeyim olmassa biraz daha araştırmak lazım bilen arkadaşlarda yardımcı olarlarsa sevinirim.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur abi. Bosna uygun mu? Hem tamir edilen Mostar Köprüsünü görmüş olur, belki üzerinden suya atlarız. :) Sonrada fazla geçe kalmadan eve döneriz. :)
Keşke olsa da bir buluşabilsek. :-(

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur orada olur Senol ama belgrad ormanlarinda bulussakta birde mangal partisi yapsak..:D