Opel Zafira Kulubu

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar tatile devam ediyoruz, hepinizin yerine tatil gereklerini yerine getiriyorum. Sidelya tatil köyündeydik. felaket Rus ve Almanlar var. Az kaldı yengenizle aram bozuluyordu. :D:DNe yapalım sağa kafayı çeviriyoruz ordan Rus hatun geçiyor, :eek:sola çeviriyoruz Alman hatun geçiyor :eek:önümüzden. Animasyonlar felaket. :)Sinir katsayısı bayağı yukardaydı hanımın...En sonunda siyah gözlük taktım güneşten gözlerimi korumak amacıyla :cool: şimdi nereye baktığım belli olmuyor :D:D..
Neyse daha fazla ballandırmayayım, tatile çıkamamışlar var. Evvet Metinim Yıldızım çakma zafi dediğin anıyla şanıyla Mitsubishi. Ne yapalım bu yıl böyle oldu. Almanyada fiyatları aynı model yılı zafilerle neredeyse aynı fiyatlarda başlıyor valla.İnanmayan aşağıdaki linkleri tıklayıp baksın.(2005 te Almanyada B kasa zafiler de var onlar hariç birbirine yakınlar)
2005 model 1.6 Çakma zafi ( 40.000-70.000 km arası ) fiyatları
2005 model 1.6 Essah zafi ( 40.000-70.000 km arası ) fiyatları
Ama zafiranın konfor ve güvenli sürüşü yok maalesef.Yalnız zafira 1.6 lara göre çakması seri ve hızlı, 8500 motor devri var. ( zafiralarda kaçtı :confused:hatırlayamadım ??? )

Son düzenleme:

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi iyi tatiller. Yalnız portbagajsız çıkmam diyorsun abi. :)

Ne yaparsın bi aralar "şapkasız çıkmam abi " vardı ya MFÖ nün konser sloganı, bizimkisi de o hesap oldu. Portbagaj kafada şapka artık...:)

Son düzenleme:

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar zafira da kumanda ile kapıların kilidini açınca iç aydınlatma ve arka plaka aydınlatması ışıkları yanıyor. bu işi audi ve bmw lerdeki gibi kilidi açınca sis farları da yanacak şekilde yapabilirmiyiz. fikri olan veya yaptıran varmı.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam millet bende gecen hafta manavgat yakınlarında bır hafta tatıl yaptım cengiz abiyle aynı zamanda aynı yerde ıdık ama malesef ben bilmiyordum keşke bilseydim görüsür muhabbet ederdık bu arada pc nin basına gecmeye zaman bulamıyorum ..tüm zafı severlere selamlar..

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
selam millet bende gecen hafta manavgat yakınlarında bır hafta tatıl yaptım cengiz abiyle aynı zamanda aynı yerde ıdık ama malesef ben bilmiyordum keşke bilseydim görüsür muhabbet ederdık bu arada pc nin basına gecmeye zaman bulamıyorum ..tüm zafı severlere selamlar..

Buna Tüh demekten başka birşey yapamıyorum....neyse Kısmet başka zamana, umarım tatilin güzel geçiyordur veya geçmiştir. Dün de Balıkesir'e geçtik, 10 gün kadar da burada ve Çanakkale'de kalıp tatili tamamlayacağız.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi gezmeler. Yalnız nazarım değebilir. Tatil isteği felaket bir şekilde arttı sayenizde. :)Genede kazasız, belasız ve keyifli yolculuklar diliyorum siz abilerime. :)