Opel Zafira Kulubu

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Panoramik cam güzelde allah korusun kaza anında ek yararlanmalara neden oluyor. Renault Scenic ( yada Modus de olabilir ) ile başka bir aracın kafa kafaya çarpışma testini izlemiştim. Çarpışma esnasında cam tavan parçalanıyor ve daha sonra camlar aracın içine yamur gibi yağıyordu.
Ama güzel mi? Güzel o ayrı konu. :)

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kenan 1.6 da kasa ve motor uyumunda çok sıkıntı yaşıyor musun. Bi ara performansı düştü gibi birşeyler mi yazmıştın neydi?? Fikir ve görüşlerine ihtiyacım var , karar aşamasındayım çünkü. Yükle yolcuyla 1.6 105 beygir kurtarıyor mu yoksa "şimdiki aklım olsa daha güçlü bir motor seçeneği alırdım " bana da "çok kötü vazgeç" diyor musun? özelden de herkesi meşgul etmemek adına yazışabiliriz. Fikrim; performansın düşük olduğunu bilmekle birlikte daha önce yazdığım vergi v.s sebeplerden dolayı B kasa 1.6 dan yana. Şu an piyasada en uygun B kasalar 2006 modeller. çünkü 2006 da 105 beygir olan güç 2007 den itibaren 115 e yükseltildi. 1.6 olmasına rağmen daha güçlü 2007 ler ama pahalı. ben ancak çok ucuz denk gelirse 2007 falan alabilirim.
Abi Beytepedesin değilmi.Hafta içi uğrayabilirim uygunsan?
şuan acelem var daha detaylı cevap yazacağım?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ya, mobile.de baktım da 6-10000 Euroya ne yeni kasa zafiler var. hem de dizel ve 150 beygir civarı:cry:Niyetlenmedim de değil yani . hanımın dayıları Almanyada ve oto işiyle uğraşıyorlar. Seytan dedi atla git al gel. Gümrükle kesin daha ucuza gelir en az toplamda buradaki fiyatın % 20 si hesaplı olur.

abi o isi bir zamanlar bizde sormustuk ama gümrük islemleri orasi burasi semeriyle sekseni buluyorduen dogrusu basini hic agritmada Türkiyeden bul temiz bir sey ..bir sey demeden gecemiyecegim tabi senin düsündügün fiyat lari biraz asiyor ama gecen hafta arabayi bakima verdigimde bir günlügüne servis araba vermisti oda zafiraydi 1.8 140 hp olani baya güzel cekiyordu..

za4a

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bende bir sey soracağım arabaya cruıse control taktıracagım araştırıyorum bilgisi olan yardımcı olabilecek arkaaşlara teşekkür ederim. z motorlara takılabildiği söylendi fiyat araştırıyorum saygılar
sinyal kolu değişik serviste 100-150 gibi bişeydi cıkma bulup tech2 ile de motoru kodlarsan ok dir

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.8 2000 modellerde genel bir performans düşüklüğü var. bazı 2001 model 1.8 ler de dahil çünkü onlar 116 beygir (ruhsatta 115) yazar. ama 2002 den itibaren 125 beygirdir.

Abi 116 da fena değil çok çabuk vites istiyor araba bastığında araba altından kayar gibi olur ya hiç hissedemiyorum öyle bişey :)
Bizim 1.5 lada vardı o daha iyi gidiyordu sanki :)
Bir de piyasayı takip ediyosunuz galiba şuan 1.8 2001 temiz sade bir zafiranın bu fiyata alınabilir diyebilceğiniz rakam ne kadar sizce ..?

18-21000 arası

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar carsanbaya yola cikiyorum persembe aksami büyük cekmece gürpinarda dayimlarda konaklamayi düsünüyorum..hepinize selam..