Opel Zafira Kulubu

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kenan kardeş o motorun hali ne öyle. Hiç olmamış. İnsan bir siler en azından. :)

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet çok kirlendi...silmeyle geçecek gibi değil,motor yıkama olayınada sıcak bakmıyorum.Bayramda yağmur az yağdığından yolun bütün çamuru arabaya yapıştı :)

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor yıkama olayını bende pek sevmiyorum. Biraz uzun sürecek ama bence bir kova su, bir sünger ve bir bezle halledebilirsin. Ben hemen her ay düzenli olarak sildiğimden 15 - 20 dakikada hallediyorum.

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.8 astracı olarak 1.8 zafiracı arıyorum.varsa lütfen izlenimlerimizi paylaşalım.
photo0019zz9.jpg

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor yıkama olayını bende pek sevmiyorum. Biraz uzun sürecek ama bence bir kova su, bir sünger ve bir bezle halledebilirsin. Ben hemen her ay düzenli olarak sildiğimden 15 - 20 dakikada hallediyorum.
ilk aldığımızda bende öyleydim inşallah devam edersin abi,ben eskisi gibi vakit bulamıyorum:sorry:...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslinda yeni almayla alakasi yok ben yillardir motor kapagini kaldirdigimda kiri birak toz görsem söyle islak bezle geciyorom birazda motor parlatici sikiyorum al sana piril piril motor icim aciliyor bakinca.

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar siteye çok uğrayamıyorum son 1 aydır. Ama işlerim çok yoğundu. Kusura bakmayın konu sahibi olarak başlığı biraz ihmal ettim ama sahip çıkan arkadaşlara başta Kenan kardeşim olmak üzere çok teşekkürler.

***HEPİNİZİN YENİ YILINI KUTLARIM, SEVDİKLERİNİZLE SAĞLIKLI, KAZASIZ, BOL KAZANÇLI VE BAŞARILI BİR 2009 YAŞAMANIZI DİLERİM.***

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolasin cengiz.. evet arkadaslar ben de hepinizin yeni yilini kutluyorum.... ama ne yalan söyleyim bizim zafiracilar cok agir kaliyor forum da..

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi yıllar herkeze. Aslında aklımda aracımla ilgili bir kaç güzel proje var. Yapmaya başlayabilsem çok renklenecek buralar ama kriz beni ve çalıştığım şirketi pek teğet geçmedi. Kemerleri sıkmak zorunda kaldık. Umarım çabuk geçer ve bende projelerime başlarım.