Opel Zafira 2004 A kasa Benzin Hortumu yırtılması 5. kez sebebi?

ramazan_d

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Merhabalar aracım opel zafira A kasa 2004 model 2 yıldır bu sorun mevcut belli aralıklarla araç benzin hortumu batlıyor. Götürdüğüm her tamirci yok takılan orjinal değilmiş yok benzin bozukmuş ondan batlamış diyip 5.yi değiştirttim en son takılan baya kalın sert bir plastik boruydu 6 ay dayandı yine patladı. Kesin bir çözümü bilen var mı? Araçtan soğuttu ustalar sağolsun. Yaşadığım yere en yakın opel servisi 2 saat uzaklıkta en başında götürmediğime pişmanım 1000tl yakın para harcadım o yüzden artık servise de 1000tl ödemek istemiyorum. Başına gelen var mı? Cözüm önerebilecek var mı?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Original sipariş geçer misin?
pr_01_7053.jpg

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracımda da vardı bu durum 3 tane gm hortumu patlattı.7-8 ayda bir yapıyordu.orjinal kullanmana rağmen patlatıyorsa.benzin pompanı orjinal bosch ile değiştir ve benzin filtreni de değiştir

Sony Z5 ile gönderildi

ramazan_d

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Original sipariş geçer misin?
pr_01_7053.jpg

bu hortumdan 2 sefer takıldı. hatta en son çok sağlam sert plastik bi hortum takıldı. en uzun süre giden bu oldu. ama o da patladı. başka önerebileceğiniz bişi var mı?

ramazan_d

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Eski aracımda da vardı bu durum 3 tane gm hortumu patlattı.7-8 ayda bir yapıyordu.orjinal kullanmana rağmen patlatıyorsa.benzin pompanı orjinal bosch ile değiştir ve benzin filtreni de değiştir

Sony Z5 ile gönderildi

benzin pompası ve benzin filresini değiştirdim. ama sonuç yine aynı acaba bazen çok nadir benzin çeyrek deponun altına düşüyor o yüzden mi patlıyor bende mi bir sıkıntı var bilemedim. sıralı otogazları direk gazla çalışacak şekilde ayarlatabiliyormuyuz? biliyormusunuz?