opel yine zam yapmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opel yine zam yapmış

bana kızmayın . ben hava vergisini destekleyen bir insanım. ciddi anlamda ankara-istanbul-izmir ve turizm ağırlıklı bölgelerde olmalı. böylelikle hem göç engellenir, hem trafik sorunu olmaz. bugün insanların öve öve bitiremediği bir çok ülkenin motto olmuşş bir çok eyaletinde bu uygulama var. dilencisi, hırsızı, gaspcısı, arabayı çizen sığırı, katili, magandası yok oluyor. henüz kendi köyünde kan davasını güden bir insanın bu şehirlere gelip bu tür olaylara karışması gün yüzü gibi ortada. allah aşkına trafikte sırf korna bastı diye adamlar cinayet işliyor, insanlar of dan sebepler yüzünden neler yapıyorlar. genel itibariyle bu insanlar bu şehirlerde geçim sıkıntısı çekiyor ve çareyi legal olmayan yollarda arıyor. haksız olduğum bir nokta varsa söyleyin lütfen.  

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
bana kızmayın . ben hava vergisini destekleyen bir insanım. ciddi anlamda ankara-istanbul-izmir ve turizm ağırlıklı bölgelerde olmalı. böylelikle hem göç engellenir, hem trafik sorunu olmaz. bugün insanların öve öve bitiremediği bir çok ülkenin motto olmuşş bir çok eyaletinde bu uygulama var. dilencisi, hırsızı, gaspcısı, arabayı çizen sığırı, katili, magandası yok oluyor. henüz kendi köyünde kan davasını güden bir insanın bu şehirlere gelip bu tür olaylara karışması gün yüzü gibi ortada. allah aşkına trafikte sırf korna bastı diye adamlar cinayet işliyor, insanlar of dan sebepler yüzünden neler yapıyorlar. genel itibariyle bu insanlar bu şehirlerde geçim sıkıntısı çekiyor ve çareyi legal olmayan yollarda arıyor. haksız olduğum bir nokta varsa söyleyin lütfen.  

Olmaz tam da İzmir'den İstanbul'a taşınacağım, ek yük istemiyorum. Vallaha kimsenin arabasını çizmeyeceğim, söz. (:)

AIRTECH1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Hava var ucuz. Hatta şimdilik bedava. VSV gerçekten iyi fikir. Vatandaş ve Vergisi kısmına tamamen katılıyorum. Yalnızca ortadaki S için daha uygun terimler var. (:)

Vatandaşa yapılana göre o "S" uygun olabilir Doğan Bey :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

AIRTECH link' Alıntı:
Vatandaşa yapılana göre o "S" uygun olabilir Doğan Bey :D

Devlet katında vatandaşa her yol "S" zaten. (:)

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Olmaz tam da İzmir'den İstanbul'a taşınacağım, ek yük istemiyorum. Vallaha kimsenin arabasını çizmeyeceğim, söz. (:)

abi zaten havuz sistemi mevcut. ben araştırdım bunu bir ara arkadaşlarla çok tartıştık işsizlikten. :D zaten mantık belli, gelir düzeyi baz alınacağından havuzda dibe dalman veya karşıya geçmek sıkıntı olmuyor.

AIRTECH1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çektiniz içinize temiz havayı, verdiniz doğaya karbondioksiti diyerek vatandaşın aldığı havaya da nefes emisyon vergisi olabilir mesela

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

donanım kısalması ALLAH ın emri zaten...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ekonominin kötüye gitmenin ve zamların olmasının sebebi gezi değil kutudur :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:

Haksızsın.

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:

o halde devam durmak yok. trafik, gasp, cinayet, hırsızlık ve başımıza gelebilecek daha kötü ne varsa çekmeye devam. zaten bu benim isteğim ülkemizde olmaz. ülkemiz bunu kaldırmaz. sadece bir düşünce. hiç araştırma yaptınız mı bilmiyorum ama suç ve suç unsurları sıralamasının büyük çoğunluğu göç etmiş bireylere ait. ben de bunu araştırmazdım ama vakti zamanında ev arkadaşımın tez konusuydu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...