Opel vekctra b kasa beyin arızası

asi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar opel vectra benyin arızası nedir? Aracımda servis lambası yandı ve gaz petali devre dışı kaldı. Ustalar beyin arızası olduğunu söylüyor. Soruşturdum biraz yenisi 2500 tl civarında yani çok pahalı çıkmasını bulursa nekadar güvenebilirim? Kimde tamie edilir diyor. Bunun aslını bilen varsa yardımcı olmasını rica ediyorum. şimdiden tşk.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Öncelikle geçmiş olsun. Geçenlerde bir konu içinde 300-500 arasında bir rakama tamir edildiği yazıldı idi. Tamir olmazsa zaten para istemiyorlarmış.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Öncelikle geçmiş olsun. Geçenlerde bir konu içinde 300-500 arasında bir rakama tamir edildiği yazıldı idi. Tamir olmazsa zaten para istemiyorlarmış.

İstanbulda Bostancı da Karakaş var mesela. Karşıda da bildiğim 2 yer var, Ankarada da iyi ustalar vardır. Ya kargo ile güvenip onlara yollayacaksınız, araç olmadan deneyecekler, yada araçla birlikte götüreceksiniz. Hatay da durumlar nedir bilemiyorum.

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
teşisi tek bir yer verdiyse.. teyit için bir kaç yere daha göstermende fayda var.
tamiri yaptıracaksan eyer. 1 yıl garanti veren tamirciler var. onları tercih et.

asi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iginiz içi çok teşekkür ederim. aracım tekrar aynı arızayı yapmadı. henüs hiçbir işlem yaptırmadım beyin soketlerinde oksitlenme olabilirmi beyin soketleri sökülürse yeniden programlama yaptırmak gerekiyormu yoksa hiç elletmeden bu şekildemi biniyim

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bişey yapmayın eynen devam tekrarlarsa bakın şimdilik kurcalamayın beyinden olmayabilir

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Sorun yoksa, hiç elletme