Opel vectra

ERCAN TUĞRA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar meraba yeni üyeyim form kurallarını tam bilmiyorum kusura bakmayın bu aralar vectralara bakıyorum 97,98,99 modellere bu araçlar nasıl alınırmı yakıt öneli değil uzun yolda kullanacam ALLAH kısmet ederse bir ay içinde almayı planlıyorum temiz bulursam yardımlarnız için şimdiden teşekkür ederim.

Vectra ES

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun yolda kullanacaksan 2.0 bak yakıt içinde daha iyi olur uzun yolda keyif alırsın temizini bulmaya çalış başın ağarmasın.

xPrisoner12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Tekrar konu acip da yoğunluk yapmak istemedim. Bu konu hakkında bilgi alacaktım. Öncelikle aracim 1.6 2005 vectra c comfort. Aracim 2 gün önce ariza lambası yakti. Bu benzin göstergesinin altındaki sarı lamba. Ertesi gün araç çalışmadı. Tecrubeliydim benzin pompası bozulmuştu. Önceki vectra da da olmuştu aynısı. Degistirdim yapıldı arabam. Ariza lambası da söndü. Ama şimdi hic yanmiyor. Kontağı açılınca ve mars esnasında yanıyordu sonra sönüyordu. Şimdi ise hic yanmiyor. Forumda bulamadim. Sizce sebebi ney patlamış olsa 2 gun önce yanıyordu yani. Çok uzattım kusra bakmayin. İyi forumlar :)

kara-şimşek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 98 gt modelini almanızı öneririm . fiyat olarak fazla düşük olanlardan kaçının fazla sıkıntı verebilir . uzun yolda yakıt olarakda çok iyi