Opel vectra C kasa hakkında bilgi???

nihatayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepinize verdiğiniz bilgilerden ötürü tşk.ediyorum ve anladığım kadarıyla konforu gayet iyi ve tam aile için fzla performanslı olmayan uygun bi araç.Bu arada volkansan bende arkadaşımızın verdiği değerlere şaşırdım.Zannedersem lpg'yle bu sonuçları alabildiğini söylemeye çalıştı:cool:

bu değerler benzin değerleri ben ce

eğer altındaki arabayı lotus omega zannetmez adabına göre gidersen

bu değerler normal.

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra c kasa cok oturaklı ve konfor olarak iyi bir araba.elegance modeli agzına kadar dolu.Geri vitese takınca yolcu tarafındaki dikiz aynası asagıya iniyor o kadar abartmıslar olayı.yol tutusu cok iyi ama aracın konforundan azda olsa calıyo.üzerindeki yaylar ve amortisörler sert.ama ben bu durumdan cok hosnutum.alman arabaları genelde iyi yol tutsunlar diye sert oluyor.sehir içinde bilgisayar 9.5 litre gösteriyor.ayrıca sehir içinde araba biraz agır kalıyor ama uzun yolda problem yok.uzun yolda cok keyifli bir araba.Sana kalitesini hissettiriyor.serviste 30000 bakımını 250 kagıda yaptırdım.kısaca vectar c yi özelliklede elegance modelini tavsiye ederim.

alpertunga09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra c kasa cok oturaklı ve konfor olarak iyi bir araba.elegance modeli agzına kadar dolu.Geri vitese takınca yolcu tarafındaki dikiz aynası asagıya iniyor o kadar abartmıslar olayı.yol tutusu cok iyi ama aracın konforundan azda olsa calıyo.üzerindeki yaylar ve amortisörler sert.ama ben bu durumdan cok hosnutum.alman arabaları genelde iyi yol tutsunlar diye sert oluyor.sehir içinde bilgisayar 9.5 litre gösteriyor.ayrıca sehir içinde araba biraz agır kalıyor ama uzun yolda problem yok.uzun yolda cok keyifli bir araba.Sana kalitesini hissettiriyor.serviste 30000 bakımını 250 kagıda yaptırdım.kısaca vectar c yi özelliklede elegance modelini tavsiye ederim.
Cidden çok güsel özellikleri varmış.Tşk.ediyorum yorumunuzdan dolayı aklımdaki sorunlarıda böylece gidermiş oldum.Artık yaz gibi almayı düşünüyoruz inş.:rolleyes:

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle foruma hoş geldin bende vectra c 2004 model aracımı satıyorum ilgilenirsen pazar yeri bölümünde ilanım var :)

birincisi elegance ile comfort arasında tabiki fark olmalı çünkü aynı markanın aynı modelinin iki farklı versiyonu hakkında konuşuyoruz ama temel bakışda hiç bir fark göremessin sadece elegance in farlarının önünde yıkama fiskiyesi vardır gerisi içide dışıda aynıdır ama ayrıntıda çok büyük farklar vardır bende elegance almak istemişdim ama fiyatdada epey büyük fark var comfort la elegance arasında nerden baksan ikinci elde 5 milyar oynar comfortun donanımıda fulldur yağmur sensörü far sensörü park sensörü hız sabitleyici v.b gibi her türlü donanım var bana göre tek 2 eksik var birincisi deri döşeme ki bu elegance dada yok ikincisi zenon far bu ikiside sonrada yaptırılır büyük şeyler değil

2)aracın motor kasayı kaldırır çok çok konforlu bir araçdır yormaz zaten o segmentin aracı

3)uzun yolda az yakar şehir içinde biraz fazla yakar her araç gibi ama sıralı lpg takarsan şehir içinde bile çok çok ekonomik olur

4) parçaları ortalama megane ile aynı fiyat ben şöyle söyliyim ben arka stop u değiştirdim 120 milyona meganınkide aynı fiyattı sordum adama triger setini yeni sordum 170 milyon dediler usta varsa işçilik parasını onla aranda anlaşırsın bunun dışında ortalama bir bakımı 200-300 arası tutar güzel ama bilgisayara falan sokup zaten bunların bakımıda eski araçlar gibi 5 binde bir değil 10 binde bir arada bir yağına suyuna bakarsan asla seni yolda bırakmaz akmaz kokmaz

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle foruma hoş geldin bende vectra c 2004 model aracımı satıyorum ilgilenirsen pazar yeri bölümünde ilanım var :)

birincisi elegance ile comfort arasında tabiki fark olmalı çünkü aynı markanın aynı modelinin iki farklı versiyonu hakkında konuşuyoruz ama temel bakışda hiç bir fark göremessin sadece elegance in farlarının önünde yıkama fiskiyesi vardır gerisi içide dışıda aynıdır ama ayrıntıda çok büyük farklar vardır bende elegance almak istemişdim ama fiyatdada epey büyük fark var comfort la elegance arasında nerden baksan ikinci elde 5 milyar oynar comfortun donanımıda fulldur yağmur sensörü far sensörü park sensörü hız sabitleyici v.b gibi her türlü donanım var bana göre tek 2 eksik var birincisi deri döşeme ki bu elegance dada yok ikincisi zenon far bu ikiside sonrada yaptırılır büyük şeyler değil

2)aracın motor kasayı kaldırır çok çok konforlu bir araçdır yormaz zaten o segmentin aracı

3)uzun yolda az yakar şehir içinde biraz fazla yakar her araç gibi ama sıralı lpg takarsan şehir içinde bile çok çok ekonomik olur

4) parçaları ortalama megane ile aynı fiyat ben şöyle söyliyim ben arka stop u değiştirdim 120 milyona meganınkide aynı fiyattı sordum adama triger setini yeni sordum 170 milyon dediler usta varsa işçilik parasını onla aranda anlaşırsın bunun dışında ortalama bir bakımı 200-300 arası tutar güzel ama bilgisayara falan sokup zaten bunların bakımıda eski araçlar gibi 5 binde bir değil 10 binde bir arada bir yağına suyuna bakarsan asla seni yolda bırakmaz akmaz kokmaz

comfortlarda far sensörüyle park sensörü varmı varsa neden benim araçta far sensörü yok ben daha fullüm ayrıca ön arka park sensörlü comfort görmedim ben ayrıca jantlarda farklıdır ekstradan elektirikli hafızalı koltuk elektirkli perde kararan iç ayna geri viteste aşağı inen sağ ayna dijital çift taraflı klima 4lü cd changer kaset radyo çalar yan perde otomotik far yüksekli ayarı aralarındaki farklar diye biliyorum ama galiba yanılıyorum

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5.6-6.5 lt. normal kullanımda bu değerleri yakalayabilirsin şehir dışında! şehir içi de 9.lt yakar ! özel bir araba bence !!!

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok doğru diyorsun ben hızlı yazmışım benim diğer araba honda civicin donanımına aklım gitti :D :D hondacıların formundada yazıyroum el alışkanlığı

far sensörü yok benimkinde ama park sensörü var benim aracımda ayrıca arka perde ve karter korumasıda var.. sonradan takma değil orjinalden

ayrıca dikkat edersen dış görünüşde fark yok dedim detaylarda çok fark var dedim tabiki elegance ile comfort arasında bir dünya detayda fark var millet enayimi 10 milyar fazla verip araba alsın comfortla elegance arasında sıfırda nerdeyse 10 milyara yakın fark var ben genel görüntü itibariyle dedim kasa aynıdır içide koltuklar ön arabanın göğsü falan aynıdır yani ilk bakışda büyük bir fark göremessin ama donanımda tabiki farklar olucak ve elegance tabiki daha iyi olucak ama parasıda ona göre iyi

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makyaj yapıldıktan sonra otomatik yanan farlar esp ve tc comfortta standart hale geldi

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra C gayet iyi yakıyor.o ağırlığa ve motora göre