Opel vectra C kasa hakkında bilgi???

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vectra c yi satıp c2 alıcamya demek allah söyletti :pon:
Ayrıca iklim kontrollü elektronik klima sürücü yolcu farklı sıcaklık ayarıda mevcut:) onun dışında elegance donanımında olan krom cam çıtaları ve bu krom çıtalar kapı içlerinde ve ön göğüste de artık standarttır:) bi zamanlar bende 2004 kullanmıştım iyi biliyorum :)

alpertunga09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepinize verdiğiniz bilgilerden dolayı tşkkürlerimi sunarım.Bu arada (arcatera) inş.arabanı satarsın ama şuan için bizim bi düşüncemiz yok büyük bi ihtimal yazın belli olucak saygılarımla!!!

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
forumda vectra c ile km.de 350 400 ykr. yakan arkadaşlar vardı. demekki kullanım ile alakalı bi durum?

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle kullanım çok etkiliyor yakıt tüketimini ! ben Göcek'ten Fethiye'ye gidiyorum ( 30 km falan ) . 3 lt yaktığım da oldu 1.6 lt yaktığım da oldu !

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
((((3-Şehir içi 9 lt ortalama, şehir dışı sakin kulanımda 5,6-6,5 arası yakarsın kullanımına ve yola göre. Lpg montajı düzgün yapılırsa bir sıkıntı olmaz. Ben yaşamadım ciddi bir sıkıntı en azından)))
Sizin bu söylediğiniz benzinle mi lpg'ylemi verdiğniz sonuçlar???
Benzinde

şehir içi 9 s.dışı 5,6-6,6 arası demişsin, bence pek inandırıcı diil???

Vectra C 1.6 kullanan sadece ben değilim forumda diğer arkadaşlarında yazdıklarına bak, daha olmadı gelirsin deneriz (benzin senden) ;)

Hepinize verdiğiniz bilgilerden ötürü tşk.ediyorum ve anladığım kadarıyla konforu gayet iyi ve tam aile için fzla performanslı olmayan uygun bi araç.Bu arada volkansan bende arkadaşımızın verdiği değerlere şaşırdım.Zannedersem lpg'yle bu sonuçları alabildiğini söylemeye çalıştı:cool:
Dün otobanda ilk defa kullanma şansı buldum gayet başarılı idi
Yazdığım değerler benzinde

forumda vectra c ile km.de 350 400 ykr. yakan arkadaşlar vardı. demekki kullanım ile alakalı bi durum?
91 lira ile 670 km'de yaptım lpg ile 56 lira ile 208 km'de tamamen kullanımla ilgili

samatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an istanbul trafiğinde yol bilgisayarım 9.6 lt yi gösteriyor.ve benim aracımda lpg yok.çok dikkat edersem istanbul trafiğinde 8.5 e kadar düşürebiliyorum.şehirler arası yolda 6.0 da yaktığım oldu(denemek amaçlı 100 km sabit hızla),10.5 lt de yaktığım oldu(ortalama 170-180 km ile).
alacaksan elegance al derim.bu kadar çok özelliği olduğuna inanamıyacaksın.dikiz aynası bile hafızalı ve elektirikli.daha ne yapsınlar.çekişle ilgili kasasının büyüklüğüne göre çokta hantal sayılmaz.

alpertunga09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an istanbul trafiğinde yol bilgisayarım 9.6 lt yi gösteriyor.ve benim aracımda lpg yok.çok dikkat edersem istanbul trafiğinde 8.5 e kadar düşürebiliyorum.şehirler arası yolda 6.0 da yaktığım oldu(denemek amaçlı 100 km sabit hızla),10.5 lt de yaktığım oldu(ortalama 170-180 km ile).
alacaksan elegance al derim.bu kadar çok özelliği olduğuna inanamıyacaksın.dikiz aynası bile hafızalı ve elektirikli.daha ne yapsınlar.çekişle ilgili kasasının büyüklüğüne göre çokta hantal sayılmaz.
(Samatya)verdiğin bilgilerden dolayı çok tşk ediyorum.Ama elegance ve comfortline arasındaki fiyat farkıda 2.eldede baya oynuyo:(:cry:

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
comfort alıcağına elegance al demek keşke yazıldığı kadar kolay olsa o zaman bende comfort yerine elegance alırdım :)