Opel Vectra B modifiye öneri

cagriguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
228253_10150174778633796_565738795_6697677_542598_n.jpg kardeşim buda benim araba tavanı kaplatmanı tavsiye ederim on numara oluyo :D

V

VaLe

Bilgi Girilmemiş
Beyaz Vectranın yeri Başka..

çok fazla oynamana gerek yok birde az kollu bir jant demişler ama ben pek katılmıyorum bence vectralara 16 kollu 17 jantlar daha çok yakışıyo(kendi görüşüm)

sinyalleri paralel bağla mesela.. beyaz araçta çok tatlı duruyo..
[bağlantı hem sinyallere hem parklara bağlanmalı; parklarla birlikte hafif voltajda az ışıkla yanıyor, sinyal verince coşuyor] muayeneden geçtim yani sorun olmuyo..

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9jz8x.jpg

ARKADAŞM COK VECTRA GÖRDÜM ÖN TAMPON EKİ OLAN SENİNKİDE DAHİL AMA BU ARAÇTAKİ GİBİ DURMUYOR HİÇBİRİ.... DİREK ORJİNALİNDE VARMIŞ GİBİ EK OLDUGU HİÇ BELLİ DEĞİL... HAKSIZMIYIM :)

wLoUy.jpg

V

VaLe

Bilgi Girilmemiş
bu çookkk basit bişi :))
çelik macunu çekiliyo araya hepsi bu :D

bende yaptırıcam ama havalarız biraz daha düzelmesini bkliyorum
hep o ekle ön tamponu hem ön tamponla çamurlukları birbirine yapıştırıcam.. tek parça şeklinde olucak..

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızı vectra abartıya kaçmadan hoş modifiyeli olmuş gayet şık..tampon ekleri içinse 2-3 cm fazlalık gelen kısımları düzeltip macunlamışlar ve iyi bi işçilikle orjinal gibi yapmışlar diye düşünüyorum çünkü gt tampon eki bile bu şekil orjinal durmuyo maşallahı var aracın