opel vectra b kasa 2000m3 96 model aracımda tekleme sorunu...!

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok passat degil zaten:)

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet arkadaşlar buji kablolarından çıktı 171 ytl ye bir takım buji kablosu aldım sorun bitti yanlız bizi yanıltan şu oldu tech 2 le baktımızda araçta enjektör arızası gösteriyodu 1 enjektör arızalı 2 ci ise gelip gidiyodu o yüzden çok uğraştık acaba dedik bir yerlerden şasemi alıyo diye bütün motor elektrik tesisatını kontrol ettik bazılarını değiştik yine düzelmedi enson yine benim aklıma geldi aracım tüplü acaba tüpün sensörlerine sinyal göndermesi için enjektörden kablo felanmı çektiler diye düşündüm çünki aldığımda arabanın üzerinde tüpü takılıydı sora servisteki ustaya söledim baktı olabilir dedii o zaman dedim buji kablosunda bişey varsa araçta teqleme yapıyosa bunuda tech 2 başka arıza görüyosa olabilir haklısın dedii..! kabloyu değiştik denedik arızayı kesti üstüne üstlük enjektör arızasınıda göstermedi bidaha sorun yok şimdi allah'a şükür arkadaşlar hepinize ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum...!

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
ben geçen sene buji kablolarını bir tanıdıktan 75-80 ytl gibi aldım. orjinal gm ambalajı içinde. Servis 200 ytl istemişti.

Son düzenleme:

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüpte iken arcını 30 40 km hızda 4 vtese tak ve yavaş yavaş gaza bas eğer aracın gazı yemiyo ve motor tekliyosa bujı kabloların arızalı aynı şeyi benzinde dene.benzinde yapmaz.lpg nin yanma güçü daha fazla olduğu için ateşlemenin çok iyi olması gerek benzinde ise öle değil küçük ateşleme kesintilerini görmezden gelir benzin..

tüpsüz arabaları nasıl deneyebiliriz peki??

vectra 07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra

arkadaskar bende 1.6 vectra b var araba kalkıs esnasında teklıyo bujı kabasunu deyıstırdın fakat yınede tekleme puroblemı gecmede neden sızce bılgısı olan varmı

vectra 07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımbe basımda aynı sey var benım arabada tup yok benzınde kullanıyorum kalkıs esnasında sılkelıyo teklıyo nasıl anlatsam sanırım 1500 dedırde yapıyo 1500 bevırde bırıncı vıteste gıderken ayamı gazın uzerınde sabıt tutmama ragmen araba teklıyo sezce sorun nerde bılgısı olan arkadaslar lutfen yardım bu durum cok can sıkıcı