Opel vectra b 2,0 cd teyp..?

Uslanmaz_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba.. Araniza yeni katildim,şöyle bir gezdim forumda gerçekten çok faydali bir forum..

2 gün önce 97 model vectra b CD aldim..araca cd çalar takmak istiyorum..ama bildiğim kadari ile sonradan cd çalar takilinca direksiyondan teyp kumanda sistemi devre dişi kaliyor...söyleyeceğim şu ki kumanda sistemini devreden çikarmadan bir cd çalar takabilİRMİYİM arabama...?

Cd changer ida bir alternatif olarak düşündüm ama oda çukurlarsa saniylik de olsa kesinti yapiyomuş..bu konuda nedersiniz,ne önerirsiniz...

şimdiden çok teşekkürler..

Uslanmaz_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb bcirak... onun dışında herhangi bir alternatif yokmu acaba? onu merak ediyorum

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boş kaset al, dolby kalitesinde kayıt yap. Kristali de temizle tamamdır:)... Kasetin tadını hiçbiri vermiyor. Şahsen eş-dost akrabadan kaset toplayacağım yarıyılda inşallah.

Uslanmaz_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boş kaset al, dolby kalitesinde kayıt yap. Kristali de temizle tamamdır:)... Kasetin tadını hiçbiri vermiyor. Şahsen eş-dost akrabadan kaset toplayacağım yarıyılda inşallah.

Vectradan önce Mıtsubıshı Lancer kullanıyordum ve cd çalar vardı... Biraz Ona Alıştım heralde..Vectra gibi bi araçta kasetçalar görmek pek hoşuma gitmiyor doğrusu.. Ama güzen bi öneri teşekkür ederim knightrider ;)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
sizin arabanızda direksiyon kumandası ve bilgi ekranına parça bilgisi gönderme özelliği var. sony pioneer gibi teyplerle hiç uğraşmayın. bu hem bu bözellikler çalışmaz hem de güzel görünmez

ikşnci el sitelerinden cdr500 diye aratın opelin orijinal cd çalarıdır. hiç sorun yaşatmaz her şeyiniz çalışır. mp3 olsun isterseniz vdo dayton cd773 diye arattırın. arabanız doğan değil şahin değil ne işiniz olur pioneerle sony ile.

Uslanmaz_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin arabanızda direksiyon kumandası ve bilgi ekranına parça bilgisi gönderme özelliği var. sony pioneer gibi teyplerle hiç uğraşmayın. bu hem bu bözellikler çalışmaz hem de güzel görünmez

ikşnci el sitelerinden cdr500 diye aratın opelin orijinal cd çalarıdır. hiç sorun yaşatmaz her şeyiniz çalışır. mp3 olsun isterseniz vdo dayton cd773 diye arattırın. arabanız doğan değil şahin değil ne işiniz olur pioneerle sony ile.

iki paragraf la işi çözmüşsün sozberk...istediğim buydu çok teşekkür ederim:tesk:

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
rica ederim, bu arada milletimizin bir numaralı araçları doğan ve şahinleri kötülemek için değil o teypler onlara yakıştığı için öyle söyledim. kimse alınmasın lütfen.

şu linkten vdo marka olanlar pazarlıkla alın. vdo ve deco olarak iki çeşit vdolarda düğmeler dijital konrolleri açar. delcolar analogdur.

http://www.sahibinden.com/search.php?b%5Bspecial_type%5D=&b%5Bpromo_hpva%5D=&b%5Bpromo_fdva%5D=&b%5Bpromo_chva%5D=&b%5Bpromo_hpsa%5D=&b%5Bpromo_spva%5D=&b%5Ball%5D=&b%5Bsearch_text%5D=cdr+500&c=0&b%5Bcountry_id%5D=1&b%5Bcity_id%5D=0&b%5Blrt%5D=1&b%5Blocation_data%5D=&b%5Bregion_id%5D=0&b%5Btown_id%5D%5B%5D=0&b%5Bdistrict_id%5D%5B%5D=0&b%5Buncompleted%5D=0&b%5Bminprice%5D=&b%5Bmaxprice%5D=&b%5Bpricecurr%5D=1&b%5Bilantarih%5D=&b%5Bdate_type%5D=

Son düzenleme:

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectradan önce Mıtsubıshı Lancer kullanıyordum ve cd çalar vardı... Biraz Ona Alıştım heralde..Vectra gibi bi araçta kasetçalar görmek pek hoşuma gitmiyor doğrusu.. Ama güzen bi öneri teşekkür ederim knightrider ;)
Şahinde 2 adet cd çalar eskittim arkadaşlar lütfen :) ama gerçekten kalitesiz uzakdoğu malıydı 2si de ve şöyle sorunsuz bir müzik keyfi vermedikleri için soğudum cd işinden açıkçası. Ayrıca CD ler çabuk bozuluyor ısı, ışık nedeniyle...

USB giriş özellikli olmasını tavsiye ederim en azından. Transmitterler biraz şans işi.