opel vectra a 95 2.0i araç hakkında hiçbir bilgim yok

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
filtre oturdu sıkıştı araç iskeletine sökmek için triger kayışının oldugu parçayı bir demir parçası ile yukarı dopru kaldırmak gerekiyor
Normalde böyle bir şey olmaması gerekiyor. Aracınızın motor kulaklarını kontrol edebilir misiniz?
Filtreyi geri sıktığınızda hala oturuyor mu ya da geri sıkılabiliyor mu?

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Normalde böyle bir şey olmaması gerekiyor. Aracınızın motor kulaklarını kontrol edebilir misiniz?
Filtreyi geri sıktığınızda hala oturuyor mu ya da geri sıkılabiliyor mu?
şuan filtreyi sökmek için zincirli anahtar boru anahtarı fayda etmiyor triger kayışının takılı bulundugu şeyi levye manila yardımı ile yukarıya dogru kastırdıgımda rahat bir şekilde elle söküp takabiliyorum

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
şuan filtreyi sökmek için zincirli anahtar boru anahtarı fayda etmiyor triger kayışının takılı bulundugu şeyi levye manila yardımı ile yukarıya dogru kastırdıgımda rahat bir şekilde elle söküp takabiliyorum
Motor kulağından bahsediyorsunuz sanırım. Onun vidalarını kontrol edebilir misiniz?
Yerinden mi çıktı acaba şuan aracı kullanabiliyor musunuz acaba?

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Motor kulağından bahsediyorsunuz sanırım. Onun vidalarını kontrol edebilir misiniz?
Yerinden mi çıktı acaba şuan aracı kullanabiliyor musunuz acaba?
evet aracı kullanıyorum kulaklar üst taraftan bakınca görünmüyor artık ustaya göstericem sanırım beni aşıyor bu işlem

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
evet aracı kullanıyorum kulaklar üst taraftan bakınca görünmüyor artık ustaya göstericem sanırım beni aşıyor bu işlem
Bir ustaya gösterin en azından sorun hakkında bir fikir söyler diye düşünüyorum

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ilgi ve yardımcı olma çanızdan dolayı çok tşkr ederim hepinize motor sag kulagı ögrendigim kadarıyla yeşil kulak diye geçiyormuş ismi sag lastigi sökünce fark ettim triger gövdesinden 10 cm kalın çubuk şeklinde bir parçanın hemen yeşil kulagın 5 cm kadar altt tarafında durdugunu fark ettim ben kulak ve ona sabitlenen parçayı degiştirmek istiyorum fakat birisi yeşil kulak diger parçanın adı nedir?

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
IMG_20221003_183656bb8153c520dcdb5e.jpg

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
sonunda resim yükleyebildim bahsettigim kulak ve kırılan/kopan artık hangi secenekse o parca

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
sonunda resim yükleyebildim bahsettigim kulak ve kırılan/kopan artık hangi secenekse o parca
O parçada bir vida deliği gözüküyor. Muhtemelen o kırılmış veya çıkmıştır. O parçanın hemen alt kısmından kriko ile kaldırıp vidası takılabilir gibi duruyor. O şekilde bi kontrol edebilirsiniz belki yardımı olabilir. Çünkü durduğu yerde kırılabilen bir parça değil bana göre

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
O parçada bir vida deliği gözüküyor. Muhtemelen o kırılmış veya çıkmıştır. O parçanın hemen alt kısmından kriko ile kaldırıp vidası takılabilir gibi duruyor. O şekilde bi kontrol edebilirsiniz belki yardımı olabilir. Çünkü durduğu yerde kırılabilen bir parça değil bana göre
tamam deniycem dediginizi hocam teşekkürler