opel vectra a 95 2.0i araç hakkında hiçbir bilgim yok

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
MERHABA ARKADAŞLAR BENİM İLK ARACIM OLARAK MADDİ DURUMUM ANCAK VECTRA GLS 2.0İ A KASA 95 MODEL ALMAYA YETTİ SORUNUM ŞU ARAÇ HAKKINDA HİÇ BİR BİLGİM YOK 10.000 KM YAĞ FİLTRE BAKIMINI KENDİM YAPMAK İSTEDİM ANCAK TRİGER KAYIŞININ ORADAKİ YAĞ FİLTRESİNİ GEVŞETTİKÇE KAYIŞIN BAGLI OLDUGU MEKANİZMA YANİ SANIRIM MOTOR AŞŞAGIYA DOGRU İNİP YAĞ FİLTRESİNİN ÜZERİNE OTURDU BU DURUMDA NE YAPMAM GEREKİYOR BU NORMAL Bİ DURUM DEGİLDİR DİYE TAHMİN EDİYORUM ŞİMDİDEN YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
MERHABA ARKADAŞLAR BENİM İLK ARACIM OLARAK MADDİ DURUMUM ANCAK VECTRA GLS 2.0İ A KASA 95 MODEL ALMAYA YETTİ SORUNUM ŞU ARAÇ HAKKINDA HİÇ BİR BİLGİM YOK 10.000 KM YAĞ FİLTRE BAKIMINI KENDİM YAPMAK İSTEDİM ANCAK TRİGER KAYIŞININ ORADAKİ YAĞ FİLTRESİNİ GEVŞETTİKÇE KAYIŞIN BAGLI OLDUGU MEKANİZMA YANİ SANIRIM MOTOR AŞŞAGIYA DOGRU İNİP YAĞ FİLTRESİNİN ÜZERİNE OTURDU BU DURUMDA NE YAPMAM GEREKİYOR BU NORMAL Bİ DURUM DEGİLDİR DİYE TAHMİN EDİYORUM ŞİMDİDEN YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
Resim atabilir misiniz? Bende Vectra B kasa var. Aynı araç olsa bakıp yardımcı olmaya çalışırım ama A kasaları bilmiyorum. Resim atabilirseniz ona göre yorum yapabilirim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2007 yılından beri 1991 model CD kullanıyorum, böyle bir şeye şahit olmadım.

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Resim atabilir misiniz? Bende Vectra B kasa var. Aynı araç olsa bakıp yardımcı olmaya çalışırım ama A kasaları bilmiyorum. Resim atabilirseniz ona göre yorum yapabilirim

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
üstadım files yüklenemedi uyarısı veriyor

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
üstadım files yüklenemedi uyarısı veriyor
Şimdi mantık kurmaya çalışıyorum ama bahsettiğiniz şey birbiri ile alakasız sorunlar. Motorun traverse oturmasına sadece motor kulağının çıkması sorun olur diye düşünüyorum. Yağ filtresini nereden çıkartmaya çalıştınız

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Şimdi mantık kurmaya çalışıyorum ama bahsettiğiniz şey birbiri ile alakasız sorunlar. Motorun traverse oturmasına sadece motor kulağının çıkması sorun olur diye düşünüyorum. Yağ filtresini nereden çıkartmaya çalıştınız
ön tekerlegi tam sağ çevirip aradaki teker boşlugundan sökmeye çalıştım

harbi

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Motor traverse tam oturdu mu peki
filtre oturdu sıkıştı araç iskeletine sökmek için triger kayışının oldugu parçayı bir demir parçası ile yukarı dopru kaldırmak gerekiyor