Opel vectra 2.0 cd buyuk sikintim var yardim lutfen :(

ilkturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani arıza lambasında ne var, ne gösteriyor bilgisayara bağlandığında

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra 2.0 cd sorunu cozemedim ve dunya masraf yaptim bu zamana kadar lutfen yardimci olmanizi isticem bilgisi olan varsa bnle paylassin arabam yolda giderken gaz kesikligi yapiyor benzin lpg fark etmiyor yolda sanki bisi gazi tutuyomus gbi arada birakiyo araba hizlaniyo ve teklmede mevcut araba salliyo ani gaz basmalarimda ayrica soyle bisi var ki 2 bİn devirin altinda yapiyor genellikle ama tumuyle bi ziplama var arabada yani ateŞleme sİstemİnİ komple degistirdim hala yapiyor dusuncem sensor ama hangisi ? :(:(:(:(

Hic ugrasmayin o sorunla cozulmez cunku bosubosuna masraf yaparsiniz. Ben ayni bahsettiginiz sorunla 5 yildir ugrasiyorum arabayi sensorler dahil komple sokup taktik orjinal parlacarla opel servisinde bulamadik sorunu yetkili servis iscilik bile almadi benden bide ortak aglari varmis oraya yazdilar sorunu. Sorun anlattiginizla ayni. Forumdaki konularda benim bu konuyla ilgili yaptiklarim msjlarimda yazar. Gitmedigim ne ozel servisler kaldi ne sakarya ve izmit yetkili servisleri nede bu iki sehirdeki sanayiler.

ugrmhmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer bir sorunu bende yaşadım ama benim 5 6bin devirde yapıyordu herkes farklı birşey dedi beyin vs klima sensörü falan ama en sonunda ankarada opel elektroniğine bakan bir bey vardı o buldu soketlerde pislik gibi birşey varmış temizledi araba şuan canavar oldu

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

flecher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son olarak bogaz kelebegını temızletıcem oda olmassa yakacam arabayı bunalttı artık

flecher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam hepsını gectım bana sunu acıklaya bılcek varmı ?
NEDEN 2 BIN DEVIR ALTINDA ZIPLIYO DA 2 BIN USTUNDE YAPMIYO bunu anlamadım bn

bayramali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer bir sorunu bende yasamistim. Arabayi benzine alsamda lpgye alsamda araba cakiliyor tekliyordu.En sonunda lpg sistemi tamamen degisti ve sorunum halloldu. Bir degerlendirin derim

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi